Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Twee antieke kousenband pistolen. Randvuur. Beide pistolen gemerkt. Afmeting: L 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.
Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse randvuur pistolen. Afmeting: L 18 - 23 cm. In goede staat.
Zeven stuks diverse antieke defecte pistolen. Afmeting: L 11 - 26 cm. In redelijke staat.
Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.
Antieke percussie Colt revolver. Navi België. Nr. 11115. Gepolijst. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Vijf Indonesische krissen, messen. 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 51 cm. In goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Frankrijk/België. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.
Antieke revolver. Colts patent. Percussie Navi Belgë. Nummer 41320. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.
Oud Spaans sabel. Gemerkt Toledo. 20e Eeuw. Stuk sierwerk handbescherming mist/afgebroken. Afmeting: L 88 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke hartsvanger voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
Twee grote ijzeren kanonnen, waarvan één gemerkt Krupp & C. 1813. Duitsland. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 52 - 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Welch London. Met damast loop, voorlader. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met knikloop + graveringen. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Twee antieke korte percussie pistolen. Penvuur. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.