Oosterse kromdolk met minerale stenen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.
Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.
Oude Duitse messing camera. Gemerkt Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar No. 297051. Voorzien van Duitse adelaar + hakenkruis en slangenleer. Functies niet getest. Afmeting: 6,7 x 13,2 x 4 cm. In goede st...
Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.
Oude Oosterse kromdolk. Plated. Floraal bewerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Zes Duitse luchtvaart broches. WO II. Deels replica. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Antiek koppel grote Duitse percussie pistolen. Gemerkt B.U.G. met kroon. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.
Oude/antieke hartsvanger voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse gotische bewerkte smeedijzeren bankschroef + een 19e eeuwse lederen kruithoorn. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Koppel antieke percussie pistolen met achtkantige loop. Eén haan-vergrendeling defect. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse randvuur pistolen. Afmeting: L 18 - 23 cm. In goede staat.