Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...
Exclusieve set antieke Engelse koppel percussie pistolen met octagonale damast loop, mahonie kolf en graveringen. Gesigneerd Fowler. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.
Antiek Japans Katana zwaard met floraal/figuren voorstelling. Gesigneerd. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In zeer goede staat.
16e Eeuwse smeedijzeren pareerdolk met bloedgleuf + heft met fijn gevlochten ijzerdraad. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.
Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.
Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.
Antieke revolver. Colts patent. Percussie Navi Belgë. Nummer 41320. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Antieke percussie Colt revolver. Navi België. Nr. 11115. Gepolijst. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Twee antieke korte percussie pistolen. Penvuur. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Antiek Spaans kort percussie pistool. Florale gravering + goud inleg (wapen). 18e Eeuw. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Zeven stuks diverse antieke defecte pistolen. Afmeting: L 11 - 26 cm. In redelijke staat.
Twee antieke kousenband pistolen. Randvuur. Beide pistolen gemerkt. Afmeting: L 12 cm. In goede staat.
Antiek Spaans penvuur pistool met graveringen. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse randvuur pistolen. Afmeting: L 18 - 23 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Welch London. Met damast loop, voorlader. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Frankrijk/België. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.