Antieke Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Haarlijn bodem + bovenrand. Afmeting: H 19,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in tuin/veranda decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met druivenranken decor + zes tekens bodemmerken. Bakfout bodem onderrand. Eén minimale schilfer. Afmeting: H 5 x Ø 17 cm.
Drie Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. 18e Eeuw. Afmeting: 5 - 10,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi capucijne kom. Tuin/konijn decor + bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 8 x Ø 18 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen + bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. (1) Drakenbord met bodemmerk. (2) 17e - 18e Eeuws bord, floraal, gelijmd. Afmeting: Ø 21 -22 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met bamboe/vogel decor. Haarlijnen, twee randschades. Afmeting: H 9 x Ø 17,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met kempvissen decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 8 x 13 x 6 cm In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden. Floraal/vaas decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met figuren in landschap decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden. 18e - 19e Eeuw. (1) Geisha's in tuin decor, beschadigd. (2) Floraal, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: Ø 19,5 - 23,8 cm. In matig/redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie grote Chinees porseleinen vazen. Figuren/floraal/tekst decor. Circa 1900. Afmeting: H 57 - 59 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal met draken/goud/foo-hond decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met lange lijs/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schotel in bloemvorm met gouden tekst. Bodemmerk. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen nap met fruitboom/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas in republiek-stijl. Landschap/tekst/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenpot met rondom een grote draak in wolken decor. Afmeting: H 30 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse/Chinees porseleinen kom + kwispedoor. Kwispedoor, chip. Kom, chip + haarlijn. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staat.
Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met feniks decor. Afmeting: 20 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geisha/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. (1) Familie Rose krekeldoos. (2) Familie Rose dekseldoos, haarlijn. (3) Drie capucijne kopjes, waarvan één beschadigd. Afmeting: 6 - 12,5 cm. In redelijk/goede sta...
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen rijstwijn kopjes met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jager voorstellingen. Drie delen chips. Eén schotel gelijmd. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met floraal decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met deksel. Rondom figuren/goud decor. 18e Eeuw. Scherf ingelijmd. Deksel gaaf. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese + Japanse kom. (1) Queng Lung, floraal decor, lichte randschade. (2) Japanse drakenkom met feniksen en karaktertekens, goed. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oker-gele Chinees porseleinen drakenborden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.