Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
2x Chinees houtsnijwerk. Gedetailleerd. (1) Chinese man met arm in mand. (2) Console met hert voorstelling. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte Kantonese Familie Rose vazen. Figuren/goud decor. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel. Figuur in tuin decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot lot oude en antieke Chinees porseleinen deksels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 5 - 12 cm. Conditie: matig/redelijk/goed.
Twee grote antieke Chinese vazen. 19e Eeuw. (1) Familie Rose, Kantonees, floraal/figuren/goud decor, bovenrand restauratie. (2) Rolvaas, pioenrozen/vogel decor, bovenrand restauratie. Afmeting: H 45 -...
Een stel Chinees porseleinen pijpvazen met floraal/boeken decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas randschade. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese octagonale cloisonne dekselvaas met floraal/draken decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin, vissen rondom en goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinees porseleinen vazen, floraal. Eén met bronzen montuur, gelijmd. Twee maal blauw-wit, waarvan één gelijmd, en één met chip/haarlijn. Afmeting: H 19 - 23 cm. In redelijke staa...
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met geisha + tekst decor. Afmeting: 11 x 12,5 x 10,5 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Verguld Oosters/Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas met hoogwaardigheidsbekleder in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 6,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuren/floraal/goud decor. Twee-lichts. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met celadon glazuur + tekst op onderkant. Afmeting: 7,5 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees bord met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schaal met tekst + signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.