Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 8,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord. Geisha's met parasol/watervogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Chinese Yixing steengoed trekpot met boomschors/bamboe effect. Afmeting: 9 x 10 x 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kopjes. Twee oorkopjes één chip. Eén kopje goed. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinese Yixing steengoed trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees/Kantonees porselein met figuren/floraal/insecten decor. Bestaande uit: Theekan, chip tuit. En twee kopjes + één schotel, één haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In redelijk/g...
Chinees porsleinen vaas met opgewerkte draak en wolken. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee grote vazen, gelijmd. Kleine vaas, gaaf. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen trompet-vormige vaas met landschap/draak decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Chinese Yixing theepot met bloesemtakken decor + bodemmerk. Tuit beschadigd. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: 6,5 x 37,5 x 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schaal met tuin/eenden decor. Eén decor. Afmeting: 6,5 x 37 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met waterlandschap/pagode decor. Gerestaureerd. Afmeting: 42 x 34,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen oorvaas met floraal decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor. Eén bodemmerk. Haarlijnen + gelijmd. In matig/redelijke staat. Afmeting: Ø 21 - 22 cm.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. (1) Tuin/baars decor + bodemmerk, gelijmd + chip. (2) Watervogel decor, chip + haarlijn. (3) Tuin/krekel decor, gekramt. Afmeting: Ø 17 - 22 c...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met mandarijn decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,3 cm. In goede staat.