Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. (1) Perzik/granaatappelen decor. (2) Geisha's in tuin decor. Afmeting: Ø 12 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met pioenroos/vleermuis/golf decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 7,5 x Ø 15,5 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen celadon vazen met olifanten. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Rose republiek vazen. Figuren/floraal/feniks/tekst decor. Met bodemmerk. Eén kleinere vaas chip. Eén kleinere vaas haarscheur. Afmeting: H 20 - 26 cm. In redelijk/goed...
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren/olifant decor. Randschade. Afmeting: H 22 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas in balustervorm met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met Chinese man + kikker decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Figuren decor. Eén bord goed, één bord haarlijn, één bord gekramd. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met verso ook draken + bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes + schotels. Floraal/haan decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma boeddha van porselein. Met floraal/goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot op Christofle plated comfoor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oker glazuur en figuren in interieur decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuren decor + tekst. Op houten consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.