Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Eén keer losse schotel, bloemmanden decor + goud (Amsterdams bont). Drie kopjes haarlijn, Eén schotel chip. 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porsleinen vaas, met figuren decor + oranje en goud glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Chinese Familie Rose vaas met geisha in tuin decor. Republiek-stijl. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: H 21 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met kameleons. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met vogels in tuin decor met bamboe. Afmeting: H 22,2 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Oosters bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...
Antiek Japans/Chinees bewerkte bronzen dekselpot met kostbaarheden decor + jongeling op deksel. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonné dekselvazen met bamboe/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp. Floraal/figuren/vogel decor. Met vergulde bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Chinees terracotta figuur. Geisha. Tang-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijf/reiskist met lades, schrijfblad, deksel. Bloesem/vogel/goud decor. Afmeting: 25 x 33 x 22 cm. In goede staat.
Boeddhistisch bronzen figuur met vier armen en knots op lotusbloem. India. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twaalf oude Chinese gebedskralen. Gestoken olijfnoten. Twaalf boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: trekpot, melk/suiker set, kop/schotel. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten lakwerk stapelmand met goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 34 cm. In goede staat.