Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieek Chinese paraplu
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese paraplu met bamboe decor. Plated handvat. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In redelijke staat.

Twee Tibetaanse tempelbellen
Startprijs 70 EUR

Twee Tibetaanse messing tempelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 50 EUR

Tibetaanse sieradenkist met leder bekleed + florale beschildering. Octagonaal. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Chinese bloempot (10-kantig)
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen tien-kantige Familie Verte bloempot met berglandschap decor. Afmeting: 12 x 24,5 x 23,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen knobbelvaas, H 20 cm.
Startprijs 1.800 EUR

Chinees bronzen deksel-knobbelvaas met draken decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schotel met draken/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese tempel figuren, H 26 - 27 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 26 - 27 cm. In goede staat.

Drie Chinese tempel figuren, H 19 - 24 cm.
Resultaat: 140 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 25 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met craquelé glazuur. Tang-stijl. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met oker-kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,6 cm. In goede staat.

Twee delen Japans Imari porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit vaas + bloempot (haarlijn). Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese blanc de chine waterpot Ø 13 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine waterpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese bruine schotel Ø 18,2 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 9,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schaal
Startprijs 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, H 60 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/pagode decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Familie Rose kop en schotel, 6 x Ø 13,5 cm.
Startprijs 1.800 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met geel glazuur, reliëf en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. (2) Bolvaas met salamander, rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Chinees kopje 5,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen kopje met Familie Rose vogels in landschap/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas met salamander, H 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/groen-blauwig verlopen glazuur en salamander. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander op console
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander op houtgestoken console. Afmeting: 17 x 18 x 10 cm. In goede staat.