Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese vaas, H 19,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Haarlijn bodem + bovenrand. Afmeting: H 19,2 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 20,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese penselen pot Ø 19 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in tuin/veranda decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 17 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met druivenranken decor + zes tekens bodemmerken. Bakfout bodem onderrand. Eén minimale schilfer. Afmeting: H 5 x Ø 17 cm.

Lot Chinees capucijne porselein
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. 18e Eeuw. Afmeting: 5 - 10,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Capucijner kom Ø 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi capucijne kom. Tuin/konijn decor + bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 8 x Ø 18 cm. In redelijke staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 32 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen + bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 21-22 cm.
Resultaat: 170 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. (1) Drakenbord met bodemmerk. (2) 17e - 18e Eeuws bord, floraal, gelijmd. Afmeting: Ø 21 -22 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 17,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met bamboe/vogel decor. Haarlijnen, twee randschades. Afmeting: H 9 x Ø 17,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met kempvissen decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 8 x 13 x 6 cm In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese schaal op voet Ø 18 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 18 cm. In goede staat.

Drie Familie Verte borden Ø 22,8 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden. Floraal/vaas decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

3x Chinees Imari kop + schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met figuren in landschap decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden. 18e - 19e Eeuw. (1) Geisha's in tuin decor, beschadigd. (2) Floraal, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: Ø 19,5 - 23,8 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese penselen vaas Ø 21,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot + onderschotel
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen. Figuren/floraal/tekst decor. Circa 1900. Afmeting: H 57 - 59 cm. In goede staat.

Chinese dekselschaal Ø 16 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen dekselschaal met draken/goud/foo-hond decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 16 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 10,3 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met lange lijs/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,3 cm. In goede staat.