Twee Tibetaanse messing tempelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Tibetaanse sieradenkist met leder bekleed + florale beschildering. Octagonaal. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 26 - 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit vaas + bloempot (haarlijn). Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op houtgestoken console. Afmeting: 17 x 18 x 10 cm. In goede staat.