Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen met Chinees porseleinen tazza. Floraal/goud/vogel decor. Afmeting: 21 x 29 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen met Kantonees porseleinen tazza. Figuren/goud decor. Afmeting: 20 x 32 x Ø 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met bloesem/vlinder decor. Met messing montuur. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap. Twee borden haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.