Antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor en zilveren bovenrand. Mogelijke bovenrandschade. Afmeting: 13 cm.In goede staat.
Vier-delig Chinees Imari porseleinen kaststel. Floraal/goud en foo-honden decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén deksel binnenrandschade, rest goed. Afmeting: 16,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor/haan decor. Afmeting: 6,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal/draken decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met floraal decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met kempvissen decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 8 x 13 x 6 cm In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 x Ø 26 cm. In goede staat.