Twee zware Chinees porseleinen wandborden, Familie Rose, republiek. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bodemmerk. Floraal/vogel/tekst decor. Republiek. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Eén vaas chips. Eén vaas deksel + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse houtsnede, Li Kiyoe. Door Kunisada. 1786 - 1864. Geisha's in tuin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 32,7 x B 22,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Zonder deksel. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot. Tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Groot gesigneerd Chinees rolschilderij met tijgers. Houtsnede op papier. Afmeting: H 260 x B 29 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinese gouache. Zhang Daqian. Floraal decor. Gouache op papier. Afmeting: H 240 x B 30 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Kantonese schotel met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Lot divers porselein + cloisonné. China et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen mini kaststel met floraal decor. Afmeting: H 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit drie mini vazen + los vaasje. Floraal. Afmeting: 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.