Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese pijpvaas, H 26 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met vis decor en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot divers (6x)
Resultaat: 170 EUR

Vier delen oud Chinees muntgeld + twee jade snijstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porslein (5x)
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met mat rood glazuur en draak decor. Zes tekens bodemmerk. Bloemvorm. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Drie Japanse of Chinese rijstwijn flessen, H 22 - 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 14 - 14,2cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinese Yixing steengoed trekpotten. Bamboe + zwaan decor. Gemerkt. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

7x Japanse Kutani pijpvazen, H 15 - 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zeven Japanse Kutani porseleinen pijpvazen met floraal decor. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 - 18 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draak/paradijsvogel decor + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Kang Xi kop/schotel
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop/schotels
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...

Chinese schotel Ø 33,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 17 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vierkantige Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma theepot, 1920
Startprijs 40 EUR

Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Chinese pelgrimfles, H 29 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 60 EUR

Twee-delige Chinese Yixing wierookbrander met bodemmerk. Liggende jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein (6x)
Resultaat: 100 EUR

Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit; Twee dekselvazen + vier vazen. Floraal/figuren/goud decor. Restauratie mogelijk + één haarlijn. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat...

2x Chinese vaas + bronzen olifant
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinese bronzen vazen. Plus een bronzen Indische olifant op wielen. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.