Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met draken/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 13 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit drie mini vazen + los vaasje. Floraal. Afmeting: 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen mini kaststel met floraal decor. Afmeting: H 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur Kang Xi trekpot. Veel speling bij deksel. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees/Japans porseleinen drakenschotel. Oude haarlijn. Afmeting: Ø 33,5 cm. In redelijke staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur trekpot. Floraal decor + bodemmerk. Chip binnenrand deksel. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Gelijmd + restauratie. Afmeting: H 23 - 33 cm. In matige staat.
Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met bruin/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.