Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + figuur/floraal decor. Afmeting: H 23,5 - 24,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese jade objecten. (1) Vaas met pioenrozen. (2) Beeld met figuur op karper, floraal/vogels. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.
Drie delen divers. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd. (2) Duits porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. (3) Japanse s...
19e Eeuws Oosters presenteerblad met parelmoer-inleg. Hardhout. Minimale beschadigingen. Afmeting: 63 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen eetstokjeshouder. Riviergezicht/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Drie schotels met krijger decor, 19e eeuw, minimale chip. Eén schotel met peterselie decor, 19e eeuw, goed. Eén Imari kopje, goed. Twee Famili...
Twee antieke Japanse/Chinese diorama's met miniatuur kurk-landschap. Circa 1900. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote chinees porseleinen kommen met draken decor + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen bewerkte vaas. Met vogel/foo-honden decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vogel in landschap decor. Met tekst en signatuur. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken, feniks en karaktertekens. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot + deksel. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Lot (10x) 18e Eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: negen borden + vleesschotel. Beschadigd. Afmeting: 22 - 28 cm. In matige staat.
Oud/antiek Chinees spekstenen figuur. Keizer. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met granaatappelboom decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.