Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese trekpot Ø 11,3 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen trekpot met tempelhonden in de wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 14 x 18 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Chinese Celadon olifant
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas (lamp), H 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken/feniks decor Lampenvoet. Mogelijk bovenrand schade. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen tafellamp, H 37 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen tafellamp met blauw glazuur en messing basement. Staart afgebroken. Afmeting: H 37 cm. In matig/redelijke staat.

Chinees zwaard, L 53 cm.
Resultaat: 130 EUR

Chinees zwaard, gemaakt van diverse Chinese muntgeld stukken. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 21 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met decor van spelende kinderen in tuin. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - Ø 23 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. (1) Floraal/krabben decor, gelijmd. (2) Tuin/geisha/goud decor, goed. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese prunus vaas, H 30 cm.
Startprijs 400 EUR

Blauw-witte Chinees porseleinen vaas met prunus decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Chinees diep porseleinen bord. Figuren in landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Wucai vaas, H 18 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese Yongzheng vaas, H 17 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Yongzheng vaas met geisha/hert decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 13,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon oorvaas met bruin/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 40 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 19e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte pijpvaas, H 37 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met floraal decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 26 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tulpenvaas met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Vier-delige Chinese stapeldoos
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Antieke plaquette
Startprijs 80 EUR

Antieke Oosterse, boeddhistische gietijzeren plaquette. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.

Familie Rose patti pan
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose patti pan met rijk bloemen decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 12 x 2,5 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 13,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen waterpot met dubbele blauwe bodemring. Quing-stijl. Afmeting: H 9 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 21 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 11,6 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.

Oude Tibetaanse Tangka, 95 x 64 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oude Tibetaanse Tangka met boeddhistische figuren voorstelling. Met gouddraad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 95 x B 64 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse Imari bloempotten
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen bloempotten. Circa 1880. Afmeting: H 11 x Ø 15 cm. In goede staat.

Japanse Imari petroleumlamp, H 44 cm.
Startprijs 60 EUR

Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese Imari schotels Ø 11,3 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Paradijsvogel/floraal/goud decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot Ø 12 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

6x Antiek porselein (divers)
Startprijs 60 EUR

Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...

Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,7 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met pagode in landschap decor. Eén schotel chip + haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 15,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met havengezicht decor, tekst + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

12-Delige Chinese set Ø 23 cm.
Startprijs 700 EUR

Zeldzame 12-delige Chinees porseleinen bordenset. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese capucijne kom Ø 14,8 cm.
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 7,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 17 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekselpot Ø 12 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met Familie Rose figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee diepe Chinese schotels Ø 18 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee diepe Chinees porseleinen schotels met paars/groen glazuur + goudrand. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,2 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 22 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese kom op bronzen voet Ø 15,7 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen kom in oker-kleur met bronzen voet. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese vissenkom Ø 37 cm.
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vissenkom met floraal decor rondom. Zes tekens bodemmerk, met binnenin karper in vijver afgebeeld. Afmeting: H 16 x Ø 37 cm. In goede staat.

Lot 19e eeuws Chinees porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein. (1) Vaas met prunus decor, bovenrandschade. (2) Familie Rose theekan met tekst. (3) Losse deksel, chips binnenrand. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijke staat.

Chinese waterpot Ø 11,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen waterpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 21 - 23 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Bodemmerken. Haarlijnen. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers (7x)
Resultaat: 150 EUR

Vier oude Chinese munten + drie delen jade. Divers. Afmeting: 4 - 9,5 cm. In goede staat.

Dubbele Chinese brushpot
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen dubbele brushpot met landschap/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,6 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 9 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen waterpot met rood floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma bloempot, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse Satsuma bloempot met figuren/goud decor. Circa 1920. Gaatje in bodem. Afmeting: H 21 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Grote gele Chinese kom Ø 19 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet, H 49 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen lampenvoet met blauw glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Antieke Chinese roodlak tempelhond
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese houtgesneden vergulde tempelhond met roodlak. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 25 x 12 cm. In goede staat.

Chinese kom, H 7,5 x Ø 18,5 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote Chinese eierschaal porseleinen geschulpte kom met rondom landschap decor. Met bodemmerk. Republiek-stijl. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese rituele wijnhouder
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen rituele wijnhouder met blauw glazuur + draak. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 15 x 6,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,4 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Chinees bord met tekst Ø 16,2 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen bloem-vormig bord met oranje/rood glazuur en gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.

Chinese tazza
Resultaat: 350 EUR

Zes-kantige Chinees porseleinen tazza met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 20,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,8 cm.
Startprijs 750 EUR

Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Octagonaal. Twee borden goed, twee borden haarlijn/chip, twee borden chips. Afmeting: 21 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese dekseldozen Ø 9 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen dekseldozen met floraal decor. 19e Eeuw. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinees vaas op porseleinen sokkel, H 15 cm.
Startprijs 60 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm op porseleinen console. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.

Chinese theebus + Yixing trekpot
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Chinees Yixing steengoed. 1x Trekpot in pompoen-vorm. 1x Theebus, gemerkt. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Chinees blanc de chine figuur, H 22,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine figuur. Meisje met parasol. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese rode schaal op voet Ø 20,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schaal op hoge voet met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Melk + bloed + goud. Wijsheer in landschap decor. Restauratie + enkele chips. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese/Japanse bronzen vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Chinese/Japanse bronzen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose plaquette
Startprijs 600 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen plaquette met Familie Rose figuren decor + tekst + signatuur. Eén restauratie rechtsonder. Afmeting: H 26,5 x B 42,5 cm. In goede staat.

Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese schaal van emaille Ø 14 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinese drakenkom van emaille. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese dekselschaal Ø 20 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimfles, met geel glazuur, floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 20,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon drakenbord met groen glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kopjes Ø 7,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Antieke sierschotel, Ø 42 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke keramieken sierschotel met chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: (1) Drakenkom met blauw glazuur + bodemmerk. (2) Drakenkom met deksel, geel glazuur en feniks decor, met bodemmerk. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startprijs 130 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood gevlekt glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Drie delen Chinees porselein. (1) Familie Verte vaas met figuren/herten decor. (2) Twee rijstwijnflessen met theeglazuur. Eén rand gelijmd. Afmeting: H 23 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese blanc de chine vaas, H 45 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen blanc de chine vaas met kraanvogel decor + signatuur. Afmeting: H 45 x Ø 34 cm. In goede staat.

Chinese cup, H 6,7 x Ø 8 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen cup met rood + groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes schaaltjes, kopje en een kom. Verte floraal decor. Met bodemmerk. Twee schaaltjes chips, rest goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 46 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor + goudrand. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 50 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. (1) Bordje, melk/bloed. (2) Kom, floraal/vogel decor, minimale chip. (3) Republiek vaas, landschap/tekst decor. Afmeting: 12 - 21 cm. In redelijk/goede s...

Twee Chinese kommen Ø 12 - Ø 15,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinese Sung-stijl kommen met glazuur. Afmeting: Ø 12 - Ø 15,2 cm. In goede staat.

Vier oude + antieke bronzen schalen
Startprijs 120 EUR

Vier oude en antieke Chinese + Oosterse bronzen schalen met bewerking. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.

Vijf antieke kastkommen, 1880
Startprijs 120 EUR

Vijf antieke porseleinen kastkommen met Imari decor. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma dekselschaal Ø 18 cm.
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse Satsuma dekselschaal. Floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse/Chinese haan, H 95 cm.
Startprijs 650 EUR

Zéér grote Japanse/Chinees porseleinen haan. 20e Eeuw. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

Chinese flacon, H 9 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen flacon met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen lampenvoet met messing. Geisha op veranda/vogel decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.