Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...
Vier delen oud Chinees muntgeld + twee jade snijstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met vis decor en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit drie mini vazen + los vaasje. Floraal. Afmeting: 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen mini kaststel met floraal decor. Afmeting: H 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Lot divers porselein + cloisonné. China et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Kantonese schotel met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.
Gesigneerde Chinese gouache. Zhang Daqian. Floraal decor. Gouache op papier. Afmeting: H 240 x B 30 cm. In goede staat.
Groot gesigneerd Chinees rolschilderij met tijgers. Houtsnede op papier. Afmeting: H 260 x B 29 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot. Tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Zonder deksel. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Japanse houtsnede, Li Kiyoe. Door Kunisada. 1786 - 1864. Geisha's in tuin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 32,7 x B 22,7 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Eén vaas chips. Eén vaas deksel + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bodemmerk. Floraal/vogel/tekst decor. Republiek. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Twee zware Chinees porseleinen wandborden, Familie Rose, republiek. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Chinese Yixing steengoed trekpot met boomschors/bamboe effect. Afmeting: 9 x 10 x 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met kempvissen decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 8 x 13 x 6 cm In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met floraal decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...
Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met bodemmerk. Eén keer klein, visser decor, goed. Twee keer groot, figuur decor, gelijmd. Afmeting: Ø 13,5 - 22 cm. In matig/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal/draken decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinees tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor/haan decor. Afmeting: 6,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met witte draken in reliëf. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees Imari porseleinen kaststel. Floraal/goud en foo-honden decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén deksel binnenrandschade, rest goed. Afmeting: 16,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonné vazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen. Meiji tot circa 1920. Floraal decor. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinese cloisonné vazen met landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinese roodlak schotel met kraanvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor en zilveren bovenrand. Mogelijke bovenrandschade. Afmeting: 13 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 47 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelhonden. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Twee dekselvazen + één vaas. Beschadigd. Afmeting: H 40 - 43 cm. In redelijke staat.
Twee prachtige Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Ondere andere; twee vazen + vier borden. Twee borden chips, verder goed. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten voorstelling. Twee schotels minimale chips. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Satsuma vaas met krijger/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Chip bovenrand. Afmeting: H 63 cm. In redelijke staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen penselenvazen met vogels in landschap/figuren/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees snijstuk van jade. Vissen + draken. Afmeting: 16 x 23 x 1,2 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met zilveren biedermeier hengsel. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/karakterteken decor. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen censer met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.
Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. (1) Kom met dansende figuur + vier tekens bodemmerk. (2) Kraagvaas met figuren/kippen decor. (3) Vaas, floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 16 - 31 cm...
Twee delen Chinees porselein. Eén dekseldoos in okergeel, met floraal decor + bodemmerk. Eén waterpot met draak decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen hangbloempot met rondom figuren in berg/landschap decor. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.
Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
Chinees snijstuk van rood jade (?). Geisha met paradijsvogel en bloemen. Afmeting: 12,3 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame Chinees porseleinen dekselpot met fijn beschilderd tuin/kraanvogel decor. Familie Verte. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Deksels gerestaureerd. Eén chip rand pot. Afmeting: H 64 x Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose cups. Floraal decor. Drie kopjes minimale chips. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Japans Kakiemon porselein. Eén acht-kantige beker met tuin/goud decor. Eén gecontourneerde schotel met geisha/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 12 - 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken in de wolken decor. Rood/blauw. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. (1) Tuin/baars decor + bodemmerk, gelijmd + chip. (2) Watervogel decor, chip + haarlijn. (3) Tuin/krekel decor, gekramt. Afmeting: Ø 17 - 22 c...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met druivenranken decor + zes tekens bodemmerken. Bakfout bodem onderrand. Eén minimale schilfer. Afmeting: H 5 x Ø 17 cm.
Drie Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. 18e Eeuw. Afmeting: 5 - 10,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. (1) Drakenbord met bodemmerk. (2) 17e - 18e Eeuws bord, floraal, gelijmd. Afmeting: Ø 21 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met deksel. Rondom figuren/goud decor. 18e Eeuw. Scherf ingelijmd. Deksel gaaf. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese + Japanse kom. (1) Queng Lung, floraal decor, lichte randschade. (2) Japanse drakenkom met feniksen en karaktertekens, goed. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne chocolade koppen. Floraal + geglazuurd. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met berglandschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Japanse bronzen cloisonné wierookbrander met foo-hond. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Grote antieke zes-kantige Japanse Satsuma vaas met gedetailleerde figuren in landschap decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen chocolade-kan met figuren/bloemen/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal/draak/feniks decor. Met bodemmerk. Op houten console. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schotels met landschap decor, 19e eeuw. Vijf kopjes met tuin decor, 19e eeuw. Twee kopjes 18e eeuw. Twee schotels 18e - 19e eeuw. Eén losse ...
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.