19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterpot met koperen deksel. Vis decor. Afmeting: 20 x 21 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten lakwerk stapelmand met goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 34 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees spekstenen figuur. Keizer. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oosters presenteerblad met parelmoer-inleg. Hardhout. Minimale beschadigingen. Afmeting: 63 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese paraplu met bamboe decor. Plated handvat. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In redelijke staat.
Twee Tibetaanse messing tempelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelfiguren in schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 30 x D 10 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelfiguren in schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 30 x D 10 cm. In goede staat.
Tibetaanse sieradenkist met leder bekleed + florale beschildering. Octagonaal. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tien-kantige Familie Verte bloempot met berglandschap decor. Afmeting: 12 x 24,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees Kantonees porselein. Met krijger decor. 1x Gemberpot. 1x Vaas, bodemmerk. Afmeting: H 15 - 28 cm. In goede staat.
Chinese Familie Rose vaas, republiek. Met paarden in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees bronzen deksel-knobbelvaas met draken decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen capucijne kopjes met vis decor. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes chip. Afmeting: 5,3 x 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schotel met draken/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 26 - 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met craquelé glazuur. Tang-stijl. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met berglandschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese houtgestoken tempel figuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met oker-kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,6 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit vaas + bloempot (haarlijn). Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. 1x Schaal, rond, randschade. 1x Bloempot, ovaal, haarscheuren. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen blanc de chine waterpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met Chinese tekst + signatuur. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor en zilveren bovenrand. Mogelijke bovenrandschade. Afmeting: 13 cm.In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/pagode decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Lot (10x) 18e Eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: negen borden + vleesschotel. Beschadigd. Afmeting: 22 - 28 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met donkerbruin glazuur, oren en ringen. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met geel glazuur, reliëf en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met fijne decoratie. Floraal/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,1 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 47 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. (2) Bolvaas met salamander, rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Chinese pompoen-vormige Yixing trekpot met tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met Familie Rose vogels in landschap/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Chips bovenrand. Afmeting: H 11 x Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood/groen-blauwig verlopen glazuur en salamander. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier delen oud Oosters houtsnijwerk. Onder andere Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Japanse bronzen cloisonné wierookbrander met foo-hond. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees of Japans porseleinen wandschotels met monstervissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op houtgestoken console. Afmeting: 17 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met tuin/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,3 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee zeer gedetailleerde gedecoreerde Chinees porseleinen koppen met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinese Doucai porseleinen schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Antiek Chinees achter-glas-schilderij. Driemaster. Mogelijk Russisch. Circa 1900. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Drie 19e eeuwse schotels, tuin/vogel decor, één kop haarlijn + chip, één schotel haarlijn. Eén celadon vaas, China, bodemmerk, goed. Eén vaas, Japan, paard...
Vier diverse borden. China/Japan. Floraal decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17 - 21 cm. In goede staat.
Drie Chinees/Japanse porseleinen borden. 19e Eeuw. (1) Dubbelzijdig landschap met figuren + bodemmerk. (2) Imari, floraal/goud decor, 19e eeuw. (3) draken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 25 cm. In...
Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen met Chinees porseleinen tazza. Floraal/goud/vogel decor. Afmeting: 21 x 29 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen met Kantonees porseleinen tazza. Figuren/goud decor. Afmeting: 20 x 32 x Ø 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloemensteker of wierookstokjeshouder met blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas met krijger/paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakencup met decor van groene draken. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen lampenvoet met blauw glazuur, met floraal/vlinder en vogel decor van emaille, op bronzen basement. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met rondom fabeldieren decor. Afmeting: H 16 x Ø 23 cm. In goede staat.
Kapitale Japans Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,7 x Ø 5,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met bloesem/vlinder decor. Met messing montuur. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: 25 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met fruit decor + bodemmerk. Rond gat in bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen lampenvoet op houten sokkel. Figuren in landschap decor. Mogelijk bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap. Twee borden haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met tempelhonden in de wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 14 x 18 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Grote antieke zes-kantige Japanse Satsuma vaas met gedetailleerde figuren in landschap decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Chips + haarlijnen + twee borden beschadigd. Afmeting: Ø 23,7 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen Sung-stijl schaal met floraal decor. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder, pompoen en goud decor. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur en zes tekens bodemrand. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken/feniks decor Lampenvoet. Mogelijk bovenrand schade. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp met blauw glazuur en messing basement. Staart afgebroken. Afmeting: H 37 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees zwaard, gemaakt van diverse Chinese muntgeld stukken. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.