Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
2x Chinees houtsnijwerk. Gedetailleerd. (1) Chinese man met arm in mand. (2) Console met hert voorstelling. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte Kantonese Familie Rose vazen. Figuren/goud decor. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel. Figuur in tuin decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot lot oude en antieke Chinees porseleinen deksels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 5 - 12 cm. Conditie: matig/redelijk/goed.
Twee grote antieke Chinese vazen. 19e Eeuw. (1) Familie Rose, Kantonees, floraal/figuren/goud decor, bovenrand restauratie. (2) Rolvaas, pioenrozen/vogel decor, bovenrand restauratie. Afmeting: H 45 -...
Een stel Chinees porseleinen pijpvazen met floraal/boeken decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas randschade. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese octagonale cloisonne dekselvaas met floraal/draken decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin, vissen rondom en goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinees porseleinen vazen, floraal. Eén met bronzen montuur, gelijmd. Twee maal blauw-wit, waarvan één gelijmd, en één met chip/haarlijn. Afmeting: H 19 - 23 cm. In redelijke staa...
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met geisha + tekst decor. Afmeting: 11 x 12,5 x 10,5 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Verguld Oosters/Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas met hoogwaardigheidsbekleder in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 6,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuren/floraal/goud decor. Twee-lichts. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met celadon glazuur + tekst op onderkant. Afmeting: 7,5 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees bord met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schaal met tekst + signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Eén keer losse schotel, bloemmanden decor + goud (Amsterdams bont). Drie kopjes haarlijn, Eén schotel chip. 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porsleinen vaas, met figuren decor + oranje en goud glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Chinese Familie Rose vaas met geisha in tuin decor. Republiek-stijl. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: H 21 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met kameleons. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met vogels in tuin decor met bamboe. Afmeting: H 22,2 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Oosters bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...
Antiek Japans/Chinees bewerkte bronzen dekselpot met kostbaarheden decor + jongeling op deksel. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonné dekselvazen met bamboe/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp. Floraal/figuren/vogel decor. Met vergulde bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Chinees terracotta figuur. Geisha. Tang-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijf/reiskist met lades, schrijfblad, deksel. Bloesem/vogel/goud decor. Afmeting: 25 x 33 x 22 cm. In goede staat.
Boeddhistisch bronzen figuur met vier armen en knots op lotusbloem. India. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twaalf oude Chinese gebedskralen. Gestoken olijfnoten. Twaalf boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: trekpot, melk/suiker set, kop/schotel. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten lakwerk stapelmand met goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Chinese paraplu met bamboe decor. Plated handvat. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In redelijke staat.
Twee Tibetaanse messing tempelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Tibetaanse sieradenkist met leder bekleed + florale beschildering. Octagonaal. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tien-kantige Familie Verte bloempot met berglandschap decor. Afmeting: 12 x 24,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Chinees bronzen deksel-knobbelvaas met draken decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schotel met draken/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 26 - 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met craquelé glazuur. Tang-stijl. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met oker-kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,6 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit vaas + bloempot (haarlijn). Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine waterpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/pagode decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met geel glazuur, reliëf en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. (2) Bolvaas met salamander, rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met Familie Rose vogels in landschap/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood/groen-blauwig verlopen glazuur en salamander. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op houtgestoken console. Afmeting: 17 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met tuin/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,3 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee zeer gedetailleerde gedecoreerde Chinees porseleinen koppen met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinese Doucai porseleinen schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Antiek Chinees achter-glas-schilderij. Driemaster. Mogelijk Russisch. Circa 1900. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Drie 19e eeuwse schotels, tuin/vogel decor, één kop haarlijn + chip, één schotel haarlijn. Eén celadon vaas, China, bodemmerk, goed. Eén vaas, Japan, paard...
Vier diverse borden. China/Japan. Floraal decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17 - 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen met Chinees porseleinen tazza. Floraal/goud/vogel decor. Afmeting: 21 x 29 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen met Kantonees porseleinen tazza. Figuren/goud decor. Afmeting: 20 x 32 x Ø 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloemensteker of wierookstokjeshouder met blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas met krijger/paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakencup met decor van groene draken. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen lampenvoet met blauw glazuur, met floraal/vlinder en vogel decor van emaille, op bronzen basement. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met rondom fabeldieren decor. Afmeting: H 16 x Ø 23 cm. In goede staat.
Kapitale Japans Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,7 x Ø 5,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met bloesem/vlinder decor. Met messing montuur. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: 25 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen lampenvoet op houten sokkel. Figuren in landschap decor. Mogelijk bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap. Twee borden haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.