Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Chinees houtsnijwerk
Startprijs 350 EUR

2x Chinees houtsnijwerk. Gedetailleerd. (1) Chinese man met arm in mand. (2) Console met hert voorstelling. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 10,5 cm
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte Kantonese Familie Rose vazen. Figuren/goud decor. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel. Figuur in tuin decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke deksels
Resultaat: 300 EUR

Groot lot oude en antieke Chinees porseleinen deksels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 5 - 12 cm. Conditie: matig/redelijk/goed.

Twee antieke Chinese vazen, H 45 - 46 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee grote antieke Chinese vazen. 19e Eeuw. (1) Familie Rose, Kantonees, floraal/figuren/goud decor, bovenrand restauratie. (2) Rolvaas, pioenrozen/vogel decor, bovenrand restauratie. Afmeting: H 45 -...

Twee Chinese pijpvazen, H 24 cm.
Resultaat: 140 EUR

Een stel Chinees porseleinen pijpvazen met floraal/boeken decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas randschade. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas op sokkel, H 12 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese octagonale cloisonne dekselvaas met floraal/draken decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 16 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin, vissen rondom en goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinees achtkantige vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Drie antieke Japanse/Chinese vazen
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Japanse/Chinees porseleinen vazen, floraal. Eén met bronzen montuur, gelijmd. Twee maal blauw-wit, waarvan één gelijmd, en één met chip/haarlijn. Afmeting: H 19 - 23 cm. In redelijke staa...

19e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met geisha + tekst decor. Afmeting: 11 x 12,5 x 10,5 cm.In goede staat.

Chinese vaas, H 14 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Vergulde boeddha, H 21 cm.
Resultaat: 950 EUR

Verguld Oosters/Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas, H 10,3 x Ø 6,7 cm.
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas met hoogwaardigheidsbekleder in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 6,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet, H 74 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuren/floraal/goud decor. Twee-lichts. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Chinese celadonschaal
Startprijs 275 EUR

Chinees porseleinen schaal met celadon glazuur + tekst op onderkant. Afmeting: 7,5 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees bord met kraanvogel decor Ø 19,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees bord met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 28 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schaal met tekst + signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese vaas, H 24 cm.
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 40 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (8x)
Resultaat: 70 EUR

Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...

Lot Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Eén keer losse schotel, bloemmanden decor + goud (Amsterdams bont). Drie kopjes haarlijn, Eén schotel chip. 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 39,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinees porsleinen vaas, met figuren decor + oranje en goud glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinese Familie Rose vaas met geisha in tuin decor. Republiek-stijl. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: H 21 x Ø 11 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 33,8 cm.
Startprijs 275 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas met kameleons, H 24 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met kameleons. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met vogels in tuin decor met bamboe. Afmeting: H 22,2 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.
Startprijs 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR

Oosters bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees (3x)
Resultaat: 120 EUR

Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...

Antieke Japanse/Chinese dekselpot
Resultaat: 200 EUR

Antiek Japans/Chinees bewerkte bronzen dekselpot met kostbaarheden decor + jongeling op deksel. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloisonné dekselvazen, H 25 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Japanse cloisonné dekselvazen met bamboe/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat

Antieke Satsuma lamp, H 76 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp. Floraal/figuren/vogel decor. Met vergulde bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur, H 44,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees terracotta figuur. Geisha. Tang-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese schrijf/reiskist
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijf/reiskist met lades, schrijfblad, deksel. Bloesem/vogel/goud decor. Afmeting: 25 x 33 x 22 cm. In goede staat.

Boeddhistisch bronzen figuur, H 41 cm.
Startprijs 300 EUR

Boeddhistisch bronzen figuur met vier armen en knots op lotusbloem. India. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twaalf Chinese gebedskralen
Startprijs 50 EUR

Twaalf oude Chinese gebedskralen. Gestoken olijfnoten. Twaalf boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 cm. In goede staat.

Chinees servies
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: trekpot, melk/suiker set, kop/schotel. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Antieke Chinese stapelmand
Resultaat: 180 EUR

Antieke Chinese houten lakwerk stapelmand met goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 34 cm. In goede staat.

Antieek Chinese paraplu
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese paraplu met bamboe decor. Plated handvat. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In redelijke staat.

Twee Tibetaanse tempelbellen
Startprijs 70 EUR

Twee Tibetaanse messing tempelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 50 EUR

Tibetaanse sieradenkist met leder bekleed + florale beschildering. Octagonaal. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Chinese bloempot (10-kantig)
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen tien-kantige Familie Verte bloempot met berglandschap decor. Afmeting: 12 x 24,5 x 23,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen knobbelvaas, H 20 cm.
Startprijs 1.800 EUR

Chinees bronzen deksel-knobbelvaas met draken decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schotel met draken/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese tempel figuren, H 26 - 27 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 26 - 27 cm. In goede staat.

Drie Chinese tempel figuren, H 19 - 24 cm.
Resultaat: 140 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 25 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met craquelé glazuur. Tang-stijl. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met oker-kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,6 cm. In goede staat.

Twee delen Japans Imari porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit vaas + bloempot (haarlijn). Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese blanc de chine waterpot Ø 13 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine waterpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese bruine schotel Ø 18,2 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 9,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schaal
Startprijs 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, H 60 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/pagode decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Familie Rose kop en schotel, 6 x Ø 13,5 cm.
Startprijs 1.800 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met geel glazuur, reliëf en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. (2) Bolvaas met salamander, rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Chinees kopje 5,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen kopje met Familie Rose vogels in landschap/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas met salamander, H 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/groen-blauwig verlopen glazuur en salamander. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander op console
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander op houtgestoken console. Afmeting: 17 x 18 x 10 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen cup met tuin/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,3 x Ø 7 cm. In goede staat.

Twee Chinese koppen Ø 9 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee zeer gedetailleerde gedecoreerde Chinees porseleinen koppen met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Doucai schaal Ø 15,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinese Doucai porseleinen schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

Antiek Chinees achter-glas-schilderij
Startprijs 70 EUR

Antiek Chinees achter-glas-schilderij. Driemaster. Mogelijk Russisch. Circa 1900. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 29,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein
Startprijs 60 EUR

Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Drie 19e eeuwse schotels, tuin/vogel decor, één kop haarlijn + chip, één schotel haarlijn. Eén celadon vaas, China, bodemmerk, goed. Eén vaas, Japan, paard...

Vier diverse borden Ø 17 - 21 cm.
Startprijs 120 EUR

Vier diverse borden. China/Japan. Floraal decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17 - 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas met figuren, H 38,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen tazza met brons
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse bronzen met Chinees porseleinen tazza. Floraal/goud/vogel decor. Afmeting: 21 x 29 x 24 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Kantonese tazza Ø 27 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse bronzen met Kantonees porseleinen tazza. Figuren/goud decor. Afmeting: 20 x 32 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese bloemensteker/wierookhouder
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen bloemensteker of wierookstokjeshouder met blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.

Chinese republiek vaas + sokkel, H 25,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met krijger/paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Chinese drakencup Ø 7,5 cm.
Startprijs 90 EUR

Chinees porseleinen drakencup met decor van groene draken. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet, H 56 cm.
Startprijs 400 EUR

Antiek Chinees porseleinen lampenvoet met blauw glazuur, met floraal/vlinder en vogel decor van emaille, op bronzen basement. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 23 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen pot met rondom fabeldieren decor. Afmeting: H 16 x Ø 23 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse Imari vaas, H 63 cm.
Resultaat: 450 EUR

Kapitale Japans Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 5,7 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,7 x Ø 5,7 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet, H 28 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met bloesem/vlinder decor. Met messing montuur. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine Ø 26 cm.
Startprijs 275 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: 25 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Chinese lampenvoet, H 21 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet op houten sokkel. Figuren in landschap decor. Mogelijk bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap. Twee borden haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.