Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese tempelhonden
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinees porseleinen tempelhonden. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.

Chinese houtgestoken hocker
Resultaat: 225 EUR

Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 47 x 43 x 43 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26, 5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas, H 13 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor en zilveren bovenrand. Mogelijke bovenrandschade. Afmeting: 13 cm.In goede staat.

Chinese lakwerk schotel Ø 29 cm.
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerde Chinese roodlak schotel met kraanvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Twee Chinese cloisonné vazen, H 50 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote Chinese cloisonné vazen met landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloisonné vazen, 1920
Resultaat: 850 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné vazen. Meiji tot circa 1920. Floraal decor. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Japanse cloisonné vazen, H 32 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Japanse Meiji cloisonné vazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

4-Delig Imari kaststel
Resultaat: 200 EUR

Vier-delig Chinees Imari porseleinen kaststel. Floraal/goud en foo-honden decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén deksel binnenrandschade, rest goed. Afmeting: 16,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met witte draken in reliëf. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor/haan decor. Afmeting: 6,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met Chinees tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal/draken decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Drie Japanse Kakiemon borden Ø 13,5 - 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met bodemmerk. Eén keer klein, visser decor, goed. Twee keer groot, figuur decor, gelijmd. Afmeting: Ø 13,5 - 22 cm. In matig/goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...

Chinese Cheng Lung melkkan, H 10 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met floraal decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot + onderschotel
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met kempvissen decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 8 x 13 x 6 cm In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 24 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse gemberpotten Ø 17 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 170 EUR

Chinese Yixing steengoed trekpot met boomschors/bamboe effect. Afmeting: 9 x 10 x 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schaal Ø 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 x Ø 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27 - 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee zware Chinees porseleinen wandborden, Familie Rose, republiek. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel Ø 33,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bodemmerk. Floraal/vogel/tekst decor. Republiek. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 20 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Eén vaas chips. Eén vaas deksel + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese vaas, Ø 34 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi vazen, H 16,2 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.

Japanse Imari sierschotel Ø 44,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 27,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Antieke Japanse houtsnede
Resultaat: 120 EUR

Antieke Japanse houtsnede, Li Kiyoe. Door Kunisada. 1786 - 1864. Geisha's in tuin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 32,7 x B 22,7 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 20 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 36,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Zonder deksel. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.
Resultaat: 280 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 22 cm.
Startprijs 700 EUR

Chinees porseleinen dekselpot. Tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 32 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, H 260 x B 29 cm.
Resultaat: 80 EUR

Groot gesigneerd Chinees rolschilderij met tijgers. Houtsnede op papier. Afmeting: H 260 x B 29 cm. In goede staat.

Zhang Daqian, H 240 x B 30 cm.
Startprijs 80 EUR

Gesigneerde Chinese gouache. Zhang Daqian. Floraal decor. Gouache op papier. Afmeting: H 240 x B 30 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Imari
Resultaat: 40 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.

Chinese draken kom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Kantonese schotel met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Lot divers porselein + cloisonné. China et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees mini kaststel, H 8 - 9 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen mini kaststel met floraal decor. Afmeting: H 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein, H 8 - 9 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit drie mini vazen + los vaasje. Floraal. Afmeting: 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 12,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 26 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met vis decor en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot divers (6x)
Resultaat: 170 EUR

Vier delen oud Chinees muntgeld + twee jade snijstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porslein (5x)
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met mat rood glazuur en draak decor. Zes tekens bodemmerk. Bloemvorm. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Drie Japanse of Chinese rijstwijn flessen, H 22 - 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 14 - 14,2cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinese Yixing steengoed trekpotten. Bamboe + zwaan decor. Gemerkt. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

7x Japanse Kutani pijpvazen, H 15 - 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zeven Japanse Kutani porseleinen pijpvazen met floraal decor. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 - 18 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draak/paradijsvogel decor + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Kang Xi kop/schotel
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop/schotels
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...

Chinese schotel Ø 33,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 17 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vierkantige Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma theepot, 1920
Startprijs 40 EUR

Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Chinese pelgrimfles, H 29 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 60 EUR

Twee-delige Chinese Yixing wierookbrander met bodemmerk. Liggende jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein (6x)
Resultaat: 100 EUR

Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit; Twee dekselvazen + vier vazen. Floraal/figuren/goud decor. Restauratie mogelijk + één haarlijn. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat...

2x Chinese vaas + bronzen olifant
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinese bronzen vazen. Plus een bronzen Indische olifant op wielen. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal/symbolen decor. Verso lotusbloem + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm.

Twee Kutani pijpvazen, H 21 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee porseleinen Kutani pijpvazen. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 21 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in bergen/bamboe decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse vaas, H 31 cm.
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese Yixing vaas met draken decor. Gesigneerd. Bodemmerken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 21 - 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.

Chineese drakenschotel Ø 18,2 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met oker-kleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met vijver/vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese klapmuts kom Ø 24 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom. Figuren in tuin decor. Kleine randschade restauratie. Afmeting: H 6 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 -31 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos van natuursteen Ø 18 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinese natuurstenen dekseldoos met draken decor. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.

Vierkant celadon vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese ghendi, H 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen ghendi met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 11,7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen waterpot met medaillon decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11,7 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 7 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekseldoos Ø 13 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met spelende figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot Kanton porselein (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees Kanton porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee vazen + twee kommen. Figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 31 cm.
Resultaat: 600 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Resultaat: 60 EUR

Grote gemerkte Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijk/goede staat.