Twee Chinees porseleinen tempelhonden. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 47 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor en zilveren bovenrand. Mogelijke bovenrandschade. Afmeting: 13 cm.In goede staat.
Gesigneerde Chinese roodlak schotel met kraanvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese cloisonné vazen met landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen. Meiji tot circa 1920. Floraal decor. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonné vazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees Imari porseleinen kaststel. Floraal/goud en foo-honden decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén deksel binnenrandschade, rest goed. Afmeting: 16,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met witte draken in reliëf. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor/haan decor. Afmeting: 6,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinees tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal/draken decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met bodemmerk. Eén keer klein, visser decor, goed. Twee keer groot, figuur decor, gelijmd. Afmeting: Ø 13,5 - 22 cm. In matig/goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met floraal decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met kempvissen decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 8 x 13 x 6 cm In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinese Yixing steengoed trekpot met boomschors/bamboe effect. Afmeting: 9 x 10 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Twee zware Chinees porseleinen wandborden, Familie Rose, republiek. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bodemmerk. Floraal/vogel/tekst decor. Republiek. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Eén vaas chips. Eén vaas deksel + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse houtsnede, Li Kiyoe. Door Kunisada. 1786 - 1864. Geisha's in tuin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 32,7 x B 22,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Zonder deksel. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot. Tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Groot gesigneerd Chinees rolschilderij met tijgers. Houtsnede op papier. Afmeting: H 260 x B 29 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinese gouache. Zhang Daqian. Floraal decor. Gouache op papier. Afmeting: H 240 x B 30 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Kantonese schotel met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Lot divers porselein + cloisonné. China et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen mini kaststel met floraal decor. Afmeting: H 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit drie mini vazen + los vaasje. Floraal. Afmeting: 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met vis decor en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Vier delen oud Chinees muntgeld + twee jade snijstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...
Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met mat rood glazuur en draak decor. Zes tekens bodemmerk. Bloemvorm. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing steengoed trekpotten. Bamboe + zwaan decor. Gemerkt. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Zeven Japanse Kutani porseleinen pijpvazen met floraal decor. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 - 18 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draak/paradijsvogel decor + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...
Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Vierkantige Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delige Chinese Yixing wierookbrander met bodemmerk. Liggende jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit; Twee dekselvazen + vier vazen. Floraal/figuren/goud decor. Restauratie mogelijk + één haarlijn. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat...
Twee antieke Chinese bronzen vazen. Plus een bronzen Indische olifant op wielen. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal/symbolen decor. Verso lotusbloem + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm.
Twee porseleinen Kutani pijpvazen. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in bergen/bamboe decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese Yixing vaas met draken decor. Gesigneerd. Bodemmerken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met oker-kleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met vijver/vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom. Figuren in tuin decor. Kleine randschade restauratie. Afmeting: H 6 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 -31 cm. In goede staat.
Chinese natuurstenen dekseldoos met draken decor. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ghendi met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met medaillon decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 7 x 18 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met spelende figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees Kanton porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee vazen + twee kommen. Figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote gemerkte Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijk/goede staat.