Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese schotel in Wanli-stijl Ø 25 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen schotel in Wanli-stijl. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

4x Oud Japans/Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese gemberpot, twee Japanse borden, groot Japans bord met kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Twee Tibetaanse tempelbellen
Startprijs 70 EUR

Twee Tibetaanse messing tempelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Antiek Chinees achter-glas-schilderij
Startprijs 70 EUR

Antiek Chinees achter-glas-schilderij. Driemaster. Mogelijk Russisch. Circa 1900. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Chinese kom, H 7,5 x Ø 18,5 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote Chinese eierschaal porseleinen geschulpte kom met rondom landschap decor. Met bodemmerk. Republiek-stijl. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Drie antieke Japanse Imari borden Ø 24,5 - 30 cm.
Startprijs 70 EUR

Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...

Lot Japans Imari porselein (4x)
Startprijs 70 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee borden, twee kommen. Eén bord gelijmd, één bord gaaf. Eén kom haarlijn, één bord chip. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 43,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen celadon vazen met olifanten. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Antieke plaquette
Startprijs 80 EUR

Antieke Oosterse, boeddhistische gietijzeren plaquette. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.

Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zhang Daqian, H 240 x B 30 cm.
Startprijs 80 EUR

Gesigneerde Chinese gouache. Zhang Daqian. Floraal decor. Gouache op papier. Afmeting: H 240 x B 30 cm. In goede staat.

Twee oude Chinese lakstempels
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinese lakstempels van wit metaal met foo-honden. Afmeting: 3,7 cm. In goede staat.

Chinees servies
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: trekpot, melk/suiker set, kop/schotel. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Chinese drakencup Ø 7,5 cm.
Startprijs 90 EUR

Chinees porseleinen drakencup met decor van groene draken. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 11 cm.
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees terracotta figuur, H 44,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees terracotta figuur. Geisha. Tang-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen tafellamp, H 37 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen tafellamp met blauw glazuur en messing basement. Staart afgebroken. Afmeting: H 37 cm. In matig/redelijke staat.

Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chineese drakenschotel Ø 18,2 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met oker-kleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 19 cm.
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Kang Xi bodemmerk en floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19 cm. In matige staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen bord met prunus decor. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Verte sauskom
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte sauskom met floraal/vleermuis decor. Afmeting: 7 x 17 x 8 cm. In goede staat.