Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met geisha + tekst decor. Afmeting: 11 x 12,5 x 10,5 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas met hoogwaardigheidsbekleder in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 6,7 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Vier diverse borden. China/Japan. Floraal decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden vergulde tempelhond met roodlak. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Vier oude en antieke Chinese + Oosterse bronzen schalen met bewerking. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
Vijf antieke porseleinen kastkommen met Imari decor. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood gevlekt glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geisha/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinees porseleinen vazen, floraal. Eén met bronzen montuur, gelijmd. Twee maal blauw-wit, waarvan één gelijmd, en één met chip/haarlijn. Afmeting: H 19 - 23 cm. In redelijke staa...
Oosters bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Eierschaal porselein. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flacon met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met vier tekens bodemmerk. Geen deksel. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Quan Yin met celadon glazuur en restvergulding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma boeddha van porselein. Met floraal/goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Ba Da Shan Ren Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. Floraal/haan/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuren/floraal/goud decor. Twee-lichts. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Chinees bord met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met vogels in tuin decor met bamboe. Afmeting: H 22,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese paraplu met bamboe decor. Plated handvat. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. (2) Bolvaas met salamander, rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Chinese celadon oorvaas met bruin/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met Familie Rose figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met vijver/vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met rood + groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinese Sung-stijl kommen met glazuur. Afmeting: Ø 12 - Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met oker craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met schubben-glazuur in bloemvorm. Sung-stijl. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met rood glazuur, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met tuin/kikker decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken. Republiek. Circa 1920. Met zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.