Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese pijpvaas, H 33 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met perzikboom/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Twee antieke gemberpotten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot beschadigd. Afmeting: circa 16 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Floraal/pagode decor. Twee bakfouten. Afmeting 6,2- 10,4 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 49 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met paarden in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein
Startprijs 60 EUR

Lot 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud + craquelé glazuur. Twee kopjes goed, drie schotels goed. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Capucijne chocokoppen
Resultaat: 225 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne chocolade koppen. Floraal + geglazuurd. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...

Chinese rolwagen vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met krijger/bergen/zee/landschap decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop en schotels
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm.

Chinese wandvaas, H 19,8 cm.
Resultaat: 3.500 EUR

Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 24 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Sung schotel met watervogels Ø 29,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Sung schotel met watervogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 29,3 cm. In goede staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...

Lot Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees porselein (8x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee kopjes + één schotel, dekselkom, kom, bordje melk/bloed, vaas, deksel. Haarlijnen of beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 16 cm. In re...

Twee antieke Chinese vazen, H 44,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 23,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé thee-glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Drie Japanse Kakiemon borden Ø 13,5 - 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met bodemmerk. Eén keer klein, visser decor, goed. Twee keer groot, figuur decor, gelijmd. Afmeting: Ø 13,5 - 22 cm. In matig/goede staat.

Twee 18e eeuwse Japanse borden Ø 22 cm.
Resultaat: 180 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse porseleinen borden. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees miniatuur kaststel, H 14 - 15 cm.
Startprijs 450 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met floraal decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal/draken decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Grote Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor + signatuur. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Zeven antieke Chinese schotels Ø 13-15 cm.
Resultaat: 80 EUR

Zeven diverse antieke Chinees porseleinen schoteltjes. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: Ø 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 20 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee-delige Chinees porseleinen wierookbrander. Gesigneerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 18-27 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal + tuin decor. Grootste bord heeft chip. Middelste bord heeft haarlijnen. Kleinste bord heeft chips. Afmeting: Ø 18 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees houtsnijwerk
Startprijs 350 EUR

2x Chinees houtsnijwerk. Gedetailleerd. (1) Chinese man met arm in mand. (2) Console met hert voorstelling. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met Chinees tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees (13x)
Resultaat: 150 EUR

Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese celadon vaas, H 7x Ø 10 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 43 - 47 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese vazen, H 10,5 cm
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte Kantonese Familie Rose vazen. Figuren/goud decor. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel. Figuur in tuin decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pijpvaas, H 24 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met boom/vogel/tekst decor + signatuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 17 cm.
Startprijs 275 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met noppen en grijs/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke deksels
Resultaat: 300 EUR

Groot lot oude en antieke Chinees porseleinen deksels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 5 - 12 cm. Conditie: matig/redelijk/goed.

Twee antieke Chinese vazen, H 45 - 46 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee grote antieke Chinese vazen. 19e Eeuw. (1) Familie Rose, Kantonees, floraal/figuren/goud decor, bovenrand restauratie. (2) Rolvaas, pioenrozen/vogel decor, bovenrand restauratie. Afmeting: H 45 -...

Twee Chinese pijpvazen, H 24 cm.
Resultaat: 140 EUR

Een stel Chinees porseleinen pijpvazen met floraal/boeken decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas randschade. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met schubben glazuur in rood/groen. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas op sokkel, H 12 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese octagonale cloisonne dekselvaas met floraal/draken decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 16 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 15 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Enkele chips + één haarlijn. In redelijke staat. Afmeting: Ø 15 cm.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin, vissen rondom en goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinees achtkantige vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Drie antieke Japanse/Chinese vazen
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Japanse/Chinees porseleinen vazen, floraal. Eén met bronzen montuur, gelijmd. Twee maal blauw-wit, waarvan één gelijmd, en één met chip/haarlijn. Afmeting: H 19 - 23 cm. In redelijke staa...

19e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met geisha + tekst decor. Afmeting: 11 x 12,5 x 10,5 cm.In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor/haan decor. Afmeting: 6,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 14 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Vergulde boeddha, H 21 cm.
Resultaat: 950 EUR

Verguld Oosters/Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas, H 10,3 x Ø 6,7 cm.
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas met hoogwaardigheidsbekleder in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 6,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet, H 74 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuren/floraal/goud decor. Twee-lichts. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met witte draken in reliëf. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese celadonschaal
Startprijs 275 EUR

Chinees porseleinen schaal met celadon glazuur + tekst op onderkant. Afmeting: 7,5 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose brushwasher Ø 21 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose brushwasher met floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,5 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees bord met kraanvogel decor Ø 19,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees bord met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 28 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schaal met tekst + signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese vaas, H 24 cm.
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 40 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 18,3 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met granaatappelboom decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

4-Delig Imari kaststel
Resultaat: 200 EUR

Vier-delig Chinees Imari porseleinen kaststel. Floraal/goud en foo-honden decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén deksel binnenrandschade, rest goed. Afmeting: 16,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (8x)
Resultaat: 70 EUR

Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...

Chinese diepe schaal Ø 21 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen diepe schaal met schubachtig glazuur. Sung-stijl. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chips deksel onderrand + tuit. Afmeting: 14 x 20 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Eén keer losse schotel, bloemmanden decor + goud (Amsterdams bont). Drie kopjes haarlijn, Eén schotel chip. 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese ghendi, H 24 cm.
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal decor. Bovenrand restauratie + kleinere tuit restauratie. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinees porsleinen vaas, met figuren decor + oranje en goud glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinese Familie Rose vaas met geisha in tuin decor. Republiek-stijl. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: H 21 x Ø 11 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 33,8 cm.
Startprijs 275 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas met kameleons, H 24 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met kameleons. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met vogels in tuin decor met bamboe. Afmeting: H 22,2 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.
Startprijs 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR

Oosters bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees (3x)
Resultaat: 120 EUR

Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...

Antieke Japanse/Chinese dekselpot
Resultaat: 200 EUR

Antiek Japans/Chinees bewerkte bronzen dekselpot met kostbaarheden decor + jongeling op deksel. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse cloisonné vazen, H 32 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Japanse Meiji cloisonné vazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese wierookpot
Resultaat: 110 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met foo-dogs en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 8 x 9 x 14 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloisonné dekselvazen, H 25 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Japanse cloisonné dekselvazen met bamboe/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloisonné vazen, 1920
Resultaat: 850 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné vazen. Meiji tot circa 1920. Floraal decor. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat

Antieke Satsuma lamp, H 76 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp. Floraal/figuren/vogel decor. Met vergulde bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur, H 44,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees terracotta figuur. Geisha. Tang-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese cloisonné vazen, H 50 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote Chinese cloisonné vazen met landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk schotel Ø 29 cm.
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerde Chinese roodlak schotel met kraanvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Lot Chinese munten + wijnkan
Resultaat: 1.200 EUR

Lot Chinese munten en een rituele wijnkan van brons. Afmeting: 2,3 - 20 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese schrijf/reiskist
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijf/reiskist met lades, schrijfblad, deksel. Bloesem/vogel/goud decor. Afmeting: 25 x 33 x 22 cm. In goede staat.

Oude Indiase boeddha, H 33 cm.
Resultaat: 325 EUR

Oude Indiase dansende boeddha van brons, met vier armen, staande op kind met serpent en lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Boeddhistisch bronzen figuur, H 41 cm.
Startprijs 300 EUR

Boeddhistisch bronzen figuur met vier armen en knots op lotusbloem. India. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twaalf Chinese gebedskralen
Startprijs 50 EUR

Twaalf oude Chinese gebedskralen. Gestoken olijfnoten. Twaalf boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 cm. In goede staat.

Chinees servies
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: trekpot, melk/suiker set, kop/schotel. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.