Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret jong meisje. Ovaal. Ongerestaureerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x 43 cm. In redelijke staat.
A.J.J. Banning. 1936. Antiek interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Boerderij met bloesemboom, waterput en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
W. van Dalsum. Circa 1930. Hollandse School. Landschap met boerderij en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Liggende St. Bernard hond. Gerestaureerd. Oudere restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42,5 x B 45 cm. In redelijk staat.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
J.F. Herring. 19e Eeuw. Schuur met paarden, hond en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruijn. 1870 - 1940. Landschap met boerderij, boerin en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
M. Liebrecht. 20e Eeuw. Riviergezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 65 cm. In goede staat.
J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. Nr. 4/199. 1931 - 2004. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met figuur bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Anthony Keizer. 1897 - 1961. Meppeler School. Paddestoelen. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Alexander Danilov. 1963 - . Russisch meisje met schaakstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.