Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

H. van Tankeren, Pluimvee, kippen en duif
Startprijs 150 EUR

H. van Tankeren. 1900 - 1980. Pluimvee, kippen en duif. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17,5 cm. In goede staat,

Anton Dirckx, Havengezicht met stompe kerk
Startprijs 150 EUR

Anton Dirckx. 1878 - 1927. Havengezicht met stompe kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Monogram B.v.H., Studie bosgezicht
Startprijs 150 EUR

Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie bosgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wintergezicht
Startprijs 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

A.J.J. Banning, Antiek interieur (17e eeuw)
Startprijs 170 EUR

A.J.J. Banning. 1936. Antiek interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

E. v.d. Ven, Bloem stilleven
Startprijs 170 EUR

E. van der Ven. 1910. Bloem stilleven. Sepia op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.

Riny Bus, Platbodem bij havenmonding
Startprijs 170 EUR

Riny Bus, Groningen. Platbodem bij havenmonding. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

Otto Coenders, Boerderij
Startprijs 180 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij. Gesigneerd in sponning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Amsterdams stadsgezicht
Startprijs 180 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Amsterdams stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Franse School, Herenportret
Startprijs 180 EUR

Franse School. 19e Eeuw. Herenportret. Verso E. Grillow. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x 54 cm. In goede staat.

Jacobus Doeser, Gemberpot met bloemen
Startprijs 200 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

D. Kruizinga, Jachtstilleven
Startprijs 200 EUR

Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Jachtstilleven met duif. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 42 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Bosven bij avond
Startprijs 200 EUR

J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.

Zeldzame 16e - 17e eeuwse botanische gravure
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure met vier chameiris flore soorten (iris). Gravure op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame 16e - 17e eeuwse botanische gravure
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure. Arbor Uitx. Met prunella officinatum en chamepitis maior. Gravure op papier. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.

Margit van Valta, kopie naar Murillo
Startprijs 200 EUR

Margit van Valta. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar Murillo. Eén beschadiging. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100x B 78 cm. In goede staat.

Gerard Nijland, Zigeunerkamp
Startprijs 200 EUR

Gerard Nijland. 1931 - . Zigeunerkamp met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F. v.d. Berg, Huiswaarts
Startprijs 200 EUR

Freek van den Berg. 1918 - 2000. Verso titel 'Huiswaarts' 1975. Spanje. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 76 cm. In goede staat.

2x Cameron, 2x Aquarel
Startprijs 200 EUR

Twee aquarellen van J. Cameron. 1948. Chinoiserie stillevens. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.

W. van Dalsum, Landschap met boerderij en punter
Startprijs 200 EUR

W. van Dalsum. Circa 1930. Hollandse School. Landschap met boerderij en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J. Schipper, Leuve-haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR

J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.F. Herring, Schuur met paarden, hond en figuur
Startprijs 200 EUR

J.F. Herring. 19e Eeuw. Schuur met paarden, hond en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram H.K., Dilemma mit Fenstern
Startprijs 200 EUR

Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Hooitijd (Enschede)
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Hooitijd (Enschede). Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.