Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jaap van Kregten, Twentse boerderij
Startprijs 200 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met figuren. Met vergulde veren lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Familiebezit Otto Coenders, Bosven
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Familiebezit Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

Twee werken van Otto Coenders, Bosven + Ophaalbrug
Startprijs 200 EUR

Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren in romantisch landschap
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in romantisch landschap. Craquelé. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

Willem Heytman, Hollands riviergezicht met zeilboot
Startprijs 200 EUR

Willem Heytman. 1950 - . Hollands riviergezicht met zeilboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

van Assendelft, Melkende boerin
Startprijs 200 EUR

Van Assendelft. 1870 - 1945. Circa 1900. Hollandse School. Melkende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met eend, druiven en tinnen klepkan. Behoeft restauratie. Afmeting: H 52 x B 65 cm. In redelijke staat.

Francine Schrikkema, Expressionistisch
Startprijs 200 EUR

Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

Henk Munnik, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Henk Munnik. 1912 - 1997. Stilleven met zonnebloem en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Rik Jager, Moderne kubistische voorstelling
Startprijs 200 EUR

Rik Jager. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne kubistische voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.

Lita van Engelenhoven, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Lita van Engelenhoven. 1948. Stilleven met koffiepot. Olieverf op papier. Afmeting: H 72 x B 50 cm. In goede staat.

Riny Bus, Boten op de Wadden bij eb
Startprijs 200 EUR

Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.

A.C. Kooper, Boer met ossenspan
Startprijs 220 EUR

A.C. Kooper. 1855 - 1921. 19e Eeuw. Hollandse School. Boer met ossenspan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 19 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Le Termin
Startprijs 225 EUR

Chris van Dijk. 1952 - . Titel: Le Termin. Meisje in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 225 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

B. Retaux, Dorpsstraat Marrakesh
Startprijs 240 EUR

B. Retaux. 1947 - . Franse School. Dorpsstraat Marrakesh. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Wilhelm Schütze, Bloemstilleven
Startprijs 250 EUR

Wilhelm Schütze. 1840 - 1898. Stilleven. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 94 cm. In goede staat.

Gerbrands, Vissersjongens
Startprijs 250 EUR

R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.

Twee schilderijen op blik geschilderd
Startprijs 250 EUR

Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

G. Grassere, Figuren bij woonwagenkamp
Startprijs 250 EUR

Gerard Grassere, 1947. 1915 - 1993. Twee keer gesigneerd. Figuren bij woonwagenkamp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret jong meisje
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret jong meisje. Ovaal. Ongerestaureerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x 43 cm. In redelijke staat.

Otto Coenders, Stilleven
Startprijs 250 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven met kruik en messing blaker. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.