Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Latour. 21e Eeuw. Vrouwen bij waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Picasso offset druk. 41/200. 21e Eeuw. Voorstelling naakte dames, kubistisch. Offset op papier. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Verso W.A. Gijzeman. Stilleven met appelen en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Weidema. Circa 1930. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
G. Dupuis. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
A.C. Kooper. 1855 - 1921. 19e Eeuw. Hollandse School. Boer met ossenspan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 19 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Amsterdams stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Anton Muller. Circa 1930. Stilleven met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
M. Ritsema, 1929. Hollandse School. Stilleven met pop. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in romantisch landschap. Craquelé. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Cornelis Kloos, 1952. 1895 - 1976. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op board. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Twee antieke prenten Luigi Crosio. Met bladgoud vergulde lijsten, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
Kees Molem? Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Casari. Hollandse School. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.
C.A.V. van Diggelen. 1921 - 1981. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.
J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 1950 - . Hollands riviergezicht met zeilboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Drie antieke 18e eeuwse handingekleurde gravures. Twee maal planten door J.B. Monnoyer, enkele vochtvlekken. Eén maal tropische vogel, Le Perroguet lendre. Afmeting: 34 - 39 cm. In redelijk e staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.