Herman Verbaere. 1906 - 1993. Visserboot op strand. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Achterhof met figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 30 x B 26 cm. In goede staat.
H. Martis? Circa 1880. Kustgezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijke staat.
Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Dorpsgezicht aan het water. Frans landschap bij Chartres. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.
Albert Hahn, 1917. Politiek tekenaar. 1877 - 1918. Titel: De Vlucht. Houtsnede op papier. Afmeting: H 28 x B 20,5 cm. In goede staat.
Rik Jager. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne kubistische voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.
Rik Jager, 1983. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Stilleven met koffiepot. Olieverf op papier. Afmeting: H 72 x B 50 cm. In goede staat.
Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.
Theo van der Nahmer, 1979. 1917 - 1989. Vrouwelijk figuur. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 23,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse prenten/gravures. Divers. Onder andere; vogels, mode, figuren et cetera. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Lot van 24 stuks botanische prenten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...
Luciën de Pluym. 1916 - 1993. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Poldergezicht met boerenhuizen en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Marjolijn van den Assem, 1998. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.
Paul Becker. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.
Jan Bleys. 1868 - 1952. Pot met violen. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.