J. van Veldhoven. 1988. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee werken van J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Tulpen 'Mokum Red', Nr. 105/250. (2) Bellona, Nr. 235/250. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.
Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.
De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
JS. Jan Schonk. 1889 - 1976. Orchideeën. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 22 cm. In goede staat.
Wilm Wouters. 1887 - 1957. Vissersdochter voor venster. Steendruk op papier. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.
C. Oberhoff. 1906 - 1980. Duitse School. Berglandschap met bomen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 47 x B 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Romain Steppe. 1859 - 1927. Riviergezicht met windmolen en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
Lajos Tscheligi. 1913 - 2003. Vaas met seringen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 73 cm. In goede staat.
A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Bomenpartij voor boerderij. Verf laat op paar plaatsen los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 35 cm. In redelijke staat.
Twee antieke landkaarten. Drenthe + Overijssel. Handingekleurd. (1) Transiselania Over-IJssel + goud. Joh. + Corn. Blaeu. Circa 1700. Afmeting: H 43 x B 53 cm. (2) Drentia Comitatus. Handingekleurd + ...
M. Albers. 1932. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.
Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm.In redelijk/goede staat.
Oude affiche. Duitsland. Kunstverein Rheinlände und Westfalen Düsseldorf. Horst Janssen Ausstellung 1966. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 62 cm. In goede staat.
Gerhard Messmer. 1931 - . Duits riviergezicht met boot en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Flech Sics 1956. Jachthond Heidi. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Mensink, 1918. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Mensink. 20e Eeuw. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.