Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Werner Liechti, Figuren bij marktkraam
Resultaat: 160 EUR

Werner Liechti. 1917 - 2007. Zwitserse School. Figuren bij marktkraam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x Th. Schröder, Twee paarden portretten
Startprijs 150 EUR

Twee werken van Th. Schröder, 1925. Twee paarden portretten. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In goede staat.

Margit van Valta, kopie naar Murillo
Startprijs 200 EUR

Margit van Valta. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar Murillo. Eén beschadiging. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100x B 78 cm. In goede staat.

Twee schilderijen op blik geschilderd
Startprijs 250 EUR

Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Gerard Nijland, Zigeunerkamp
Startprijs 200 EUR

Gerard Nijland. 1931 - . Zigeunerkamp met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Schepen bij havenmonding
Startprijs 350 EUR

Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren
Startprijs 450 EUR

A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

J. Coenders, Stilleven
Resultaat: 250 EUR

Johan Coenders. 1913 - 1986. Stilleven met groentes en steengoed schaal. Met Paul Gehring lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x 73 cm. In goede staat.

Otto Coenders, Stilleven narcissen
Startprijs 300 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven. Narcissen op koperen pot. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

M. Oeher, Berglandschap
Resultaat: 200 EUR

Max Oehler. Duitse School. Berglandschap. 1881 - 1943. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 39,5 x B 52 cm. In goede staat.

Fred Arends, Hollands romantisch wintergezicht met ijspret
Startprijs 1.150 EUR

Fred Arends. 1949 - Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Paul Schouten, Paarden bij drinkbak
Resultaat: 750 EUR

Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Drie paarden bij drinkbak. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

C.J. Mention, Bruine beren
Resultaat: 375 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Bruine beren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

G.C. Krol, Twentse boerderij
Resultaat: 130 EUR

Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.

Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk
Resultaat: 750 EUR

Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.

G. Grassere, Figuren bij woonwagenkamp
Startprijs 250 EUR

Gerard Grassere, 1947. 1915 - 1993. Twee keer gesigneerd. Figuren bij woonwagenkamp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Stilleven
Resultaat: 300 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Stilleven met fruit, bloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Leo Kurpershoek, Plasgezicht met zeilboot
Startprijs 150 EUR

Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Plasgezicht met zeilboot. Olieverf op board. Verf laat iets los. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Zomers riviergezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Atelier Adam Potgieter. Herkomst familie Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands riviergezicht met plezierboot en windmolen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In go...

Jan van Heel, Vaas met bloemen
Resultaat: 1.060 EUR

Jan van Heel. Oct. '47. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 41cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR

Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.

G.F. van Schagen, Riviergezicht
Startprijs 350 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Riviergezicht met roeiboot en figuur bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Winters landschap
Resultaat: 400 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters landschap. Belgisch Limburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

G. Mützel, Tropische duivensoorten
Resultaat: 150 EUR

Gustav Mützel. 1839 - 1893. Tropische duivensoorten. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.