Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Emil Godding, Middagdutje
Startprijs 1.000 EUR

Emil Godding. 1841 - 1898. Interieur met figuren. Titel: Middagdutje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Le Termin
Startprijs 225 EUR

Chris van Dijk. 1952 - . Titel: Le Termin. Meisje in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J. van Jole, Eenden op de waterkant
Startprijs 450 EUR

J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.

Johan Rockx, Rotterdamse kade
Startprijs 450 EUR

Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achtergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Andries Verleur, Landschap met turfsteker
Resultaat: 100 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met turfsteker. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.

Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen
Resultaat: 150 EUR

Castle Keith. 1863 - 1927. Bosgezicht berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Jan Holtrop, Graan oogsten
Startprijs 1.400 EUR

Jan Holtrop. 1917 - 1995. Hooi oogst met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Achille van Sassenbrouck, Besneeuwd landschap met boerderijen
Startprijs 1.800 EUR

Achille van Sassenbrouck, 1937. Belgische School. 1886 - 1979. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 90 cm. In goede staat.

Corneille, Fantasie voorstelling
Resultaat: 650 EUR

Groot werk Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 38/250. Fantasie voorstelling met kat en zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 124 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Schotse hooglanders
Resultaat: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.

Cees Roorda, Jong konijn
Startprijs 1.000 EUR

Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Indiase School
Startprijs 650 EUR

Gesigneerd. Indiase / thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, tijgers, krokodil, varaan, pagode en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Indiase School
Startprijs 650 EUR

Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Antiek Engels reclamebord
Startprijs 400 EUR

Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Engels reclamebord
Resultaat: 200 EUR

Oud Engels handbeschilderd houten reclamebord. Mens Finals. Annotatie 1886. Tennis. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955
Resultaat: 450 EUR

Jan van de Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Steenfabriek Hengelo 1955. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

G. van Zevenberghen, Dinner bij avond
Resultaat: 750 EUR

G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Twee paarden bij hek
Startprijs 100 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee paarden bij hek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 30 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Hooitijd (Enschede)
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Hooitijd (Enschede). Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht
Resultaat: 170 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Mediterraans dorp
Startprijs 130 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Spelende kinderen in de duinen
Startprijs 800 EUR

J.J.H. van Leeuwen. 1962 - . Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ?, Taveerne met figuren
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Taveerne met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.

Ivan Komarek, Potret
Startprijs 150 EUR

Ivan Komarek, 1998 Praag. 1956 - . Verso Prof. C. Martin. Portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.