Groot werk Guilliaume Corneille, '88. 1922 - 2010. Nr. 88/250. Fantasie voorstelling met duiven en partituur. Litho op papier. Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 10x Campbell's Soup, deel II. Published by Sunday B. Morning. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Seydel. Mogelijk Jochen Seidel. 60-er Jaren. Abstracte compositie. Olieverf op papier/paneel. Afmeting: H 73 x B 53 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Werner Liechti. 1917 - 2007. Zwitserse School. Figuren bij marktkraam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee werken van Th. Schröder, 1925. Twee paarden portretten. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In goede staat.
Margit van Valta. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar Murillo. Eén beschadiging. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100x B 78 cm. In goede staat.
Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Gerard Nijland. 1931 - . Zigeunerkamp met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Johan Coenders. 1913 - 1986. Stilleven met groentes en steengoed schaal. Met Paul Gehring lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x 73 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven. Narcissen op koperen pot. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Max Oehler. Duitse School. Berglandschap. 1881 - 1943. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 39,5 x B 52 cm. In goede staat.
Fred Arends. 1949 - Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Drie paarden bij drinkbak. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.
Gerard Grassere, 1947. 1915 - 1993. Twee keer gesigneerd. Figuren bij woonwagenkamp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Stilleven met fruit, bloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Plasgezicht met zeilboot. Olieverf op board. Verf laat iets los. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Atelier Adam Potgieter. Herkomst familie Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands riviergezicht met plezierboot en windmolen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In go...
Jan van Heel. Oct. '47. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 41cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Riviergezicht met roeiboot en figuur bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters landschap. Belgisch Limburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 1904 - 1986. Hollands riviergezicht met bloembollenveld. Waterschade bovenin. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op stadsplein. Vergulde ornamentenlijst. Restauraties. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. Halfnaakte Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...
Freek van den Berg. 1918 - 2000. Verso titel 'Huiswaarts' 1975. Spanje. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 76 cm. In goede staat.
Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 22/200. Groot werk. Dansende figuren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 115 cm. In goede staat.
Emile Damme-Sylva, 1886. 1853 - 1935. Belgische School. Koeien langs een rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 80 cm. In goede staat.
J.C. van Hulsteijn. 1860 - 1894. Landschap met werkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 37 cm. In goede staat.
Groot werk van Paul van der Ven. 1892 - 1972. Heidegezicht met bloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 135 cm. In goede staat.
B. Retaux. 1947 - . Franse School. Dorpsstraat Marrakesh. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
A. Orth, '43. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.
A.M. Braakensiek. 1890 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met tekst + moeder gods. Gerestaureerd. Afmeting: H 31 x B 27 x D 3 cm. In redelijke staat.
Oud Russisch ikoon. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.
Twee aquarellen van J. Cameron. 1948. Chinoiserie stillevens. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret jong meisje. Ovaal. Ongerestaureerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x 43 cm. In redelijke staat.
A.J.J. Banning. 1936. Antiek interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.