Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

H. van Tankeren, Pluimvee, kippen en duif
Startprijs 150 EUR

H. van Tankeren. 1900 - 1980. Pluimvee, kippen en duif. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17,5 cm. In goede staat,

Tineke Roorda, Waterlelie
Startprijs 60 EUR

Tineke Roorda. Waterlelie. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

R. Hulshof, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.

Paul Becker, Abstract
Startprijs 120 EUR

Paul Becker. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.

Paul Becker, Abstract
Startprijs 120 EUR

Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.

J. Doeser, Poldergezicht met boerenhuizen en windmolen
Startprijs 60 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Poldergezicht met boerenhuizen en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Luciën de Pluym, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 60 EUR

Luciën de Pluym. 1916 - 1993. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/sepia
Startprijs 80 EUR

Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...

Jerre Hakse, Landschap Portugal
Startprijs 300 EUR

Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.

Lita van Engelenhoven, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Lita van Engelenhoven. 1948. Stilleven met koffiepot. Olieverf op papier. Afmeting: H 72 x B 50 cm. In goede staat.

Rik Jager, Moderne compositie
Startprijs 150 EUR

Rik Jager, 1983. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Rik Jager, Moderne kubistische voorstelling
Startprijs 200 EUR

Rik Jager. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne kubistische voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.

Lita van Engelenhoven, Stilleven
Startprijs 80 EUR

Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Landschap met boerderij en beek
Startprijs 150 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Dorp aan het water
Startprijs 130 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Dorpsgezicht aan het water. Frans landschap bij Chartres. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.

H. Martis?, Kustgezicht met kasteel
Resultaat: 50 EUR

H. Martis? Circa 1880. Kustgezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijke staat.

H. Verbaere, Vissersboot op strand
Startprijs 100 EUR

Herman Verbaere. 1906 - 1993. Visserboot op strand. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.

H.C. MacLean, Landschap met zonnebloemen
Startprijs 60 EUR

H.C. Maclean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Winterlandschap
Startprijs 60 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1997. Hollands winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Henk ter Horst, Abstract
Startprijs 80 EUR

Henk ter Horst, 1996. 1937 Roswinkel. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

2x Belinda Tahapary, Abstract
Startprijs 100 EUR

Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

E. van Loon, Abstracte compositie
Resultaat: 150 EUR

E. van Loon, 1950. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.

Houtman, Winters landschap
Startprijs 80 EUR

Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Henk ter Horst, Landschap
Startprijs 80 EUR

Henk ter Horst, 1995. 1937 Roswinkel. Landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 19 cm. In goede staat.