Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Schipper, Leuve-haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR

J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR

N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.

3x Divers
Startprijs 20 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Monogram H.K., Dilemma mit Fenstern
Startprijs 200 EUR

Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.

Cornelis de Bruijn, Landschap met boerderij
Resultaat: 200 EUR

Cornelis de Bruijn. 1870 - 1940. Landschap met boerderij, boerin en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

M. Liebrecht, Riviergezicht bij avond
Startprijs 100 EUR

M. Liebrecht. 20e Eeuw. Riviergezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 65 cm. In goede staat.

J. Kubny, Zwitsers besneeuwd berglandschap
Resultaat: 250 EUR

J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.

Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven
Startprijs 580 EUR

Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startprijs 350 EUR

Tom Wesselman. Nr. 4/199. 1931 - 2004. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap
Resultaat: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen
Resultaat: 200 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen
Startprijs 450 EUR

Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Alexander Danilov, Russisch meisje met schaakstuk
Startprijs 350 EUR

Alexander Danilov. 1963 - . Russisch meisje met schaakstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Le Termin
Startprijs 225 EUR

Chris van Dijk. 1952 - . Titel: Le Termin. Meisje in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J. van Jole, Eenden op de waterkant
Startprijs 450 EUR

J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.

Andries Verleur, Landschap met turfsteker
Resultaat: 100 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met turfsteker. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.

Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen
Resultaat: 150 EUR

Castle Keith. 1863 - 1927. Bosgezicht berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Achille van Sassenbrouck, Besneeuwd landschap met boerderijen
Startprijs 1.800 EUR

Achille van Sassenbrouck, 1937. Belgische School. 1886 - 1979. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 90 cm. In goede staat.

Corneille, Fantasie voorstelling
Resultaat: 650 EUR

Groot werk Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 38/250. Fantasie voorstelling met kat en zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 124 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Schotse hooglanders
Resultaat: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.

Cees Roorda, Jong konijn
Startprijs 1.000 EUR

Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Indiase School
Startprijs 650 EUR

Gesigneerd. Indiase / thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, tijgers, krokodil, varaan, pagode en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Indiase School
Startprijs 650 EUR

Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Antiek Engels reclamebord
Startprijs 400 EUR

Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.