J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruijn. 1870 - 1940. Landschap met boerderij, boerin en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
M. Liebrecht. 20e Eeuw. Riviergezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 65 cm. In goede staat.
J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. Nr. 4/199. 1931 - 2004. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Alexander Danilov. 1963 - . Russisch meisje met schaakstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Chris van Dijk. 1952 - . Titel: Le Termin. Meisje in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met turfsteker. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
Castle Keith. 1863 - 1927. Bosgezicht berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Achille van Sassenbrouck, 1937. Belgische School. 1886 - 1979. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 90 cm. In goede staat.
Groot werk Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 38/250. Fantasie voorstelling met kat en zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 124 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.
Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Indiase / thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, tijgers, krokodil, varaan, pagode en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.