Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Wintergezicht
Startprijs 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisjesportret
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Meisjesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

P. Mos, Stilleven met steengoed
Startprijs 60 EUR

P. Mos. 1820 - 1891. Stilleven met Duitse steengoed kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 21 cm. In goede staat.

van Assendelft, Melkende boerin
Startprijs 200 EUR

Van Assendelft. 1870 - 1945. Circa 1900. Hollandse School. Melkende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poezen
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.

Josef Klarl, Beierse boer met tabakspijp
Startprijs 350 EUR

Josef Klarl. 1909 - 1986. Beierse boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 80 x B 69 cm. In goede staat.

A.F.C.H. Rietbroek, Stilleven met beeld
Resultaat: 200 EUR

A.F.C.H. Rietbroek. 1929 - 1985. Amsterdam. Stilleven met beeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met eend, druiven en tinnen klepkan. Behoeft restauratie. Afmeting: H 52 x B 65 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Landschap met koeien aan waterkant
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met koeien aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Alphons Freimuth, Figuren compositie
Startprijs 60 EUR

Alphonse Freimuth. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.

C. de Bruijn, Stilleven met fruit
Resultaat: 90 EUR

C. de Bruijn. Circa 1920. Stilleven met peren en appel. Olieverf op karton. Afmeting: H 11 x B 17,5 cm. In goede staat.

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 150 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Murman, Hollands riviergezicht
Resultaat: 50 EUR

Murman. 20e Eeuw. Hollands riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

v.d. Berg, Zandweg
Startprijs 130 EUR

v.d. Berg. Met originele aankoopnota. Zandweg Holmeresweg Hengelo. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Delftshaven Rotterdam
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht met markt en figuren
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Angelina Richard, Zwitsers bergdorp met figuren
Resultaat: 80 EUR

Angelina Richard. Circa 1900. Zwitsers bergdorp met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 120 EUR

H. Bogman Jr. 1890 - 1975. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 28 cm. In goede staat.

J.C. v.d. Heijden, Poldergezicht met boerderij en boer
Startprijs 100 EUR

J.C. v.d. Heijden. 1928 - 2012. Poldergezicht met boerderij en boer. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Chiel Vluggen, Figuur bij stoelen
Startprijs 120 EUR

Chiel Vluggen, 1996. 1948 - . Figuur bij stoelen. Gouache op papier. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.

Edmond Ceria, Rivier de Seine in Parijs
Startprijs 350 EUR

Edmond Ceria. 1884 - 1955. Rivier de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met bloemenmand
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met bloemenmand. Krassen op paneel. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In matige staat.

G.J. Sijthoff, Boerenvrouw bij haardplaats
Resultaat: 50 EUR

G.J. Sijthoff. 1867 - 1949. Boerenvrouw bij haardplaats. Restauratie. Afmeting: H 43 x B 35 cm. In redelijke staat.

Otte, Vrouw met klederdracht in kerk
Resultaat: 100 EUR

Otte. Hollandse School. 20e Eeuw. Vrouw met klederdracht in kerk. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 86 x B 67 cm. In goede staat.

Eugene van Mierlo, Vaas met witte rozen
Startprijs 250 EUR

Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bijbelse figuren met Jezus
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Bijbelse figuren met Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Corneille, Unique
Resultaat: 100 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Titel: Unique. Nr. 42/250. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Francine Schrikkema, Expressionistisch
Startprijs 200 EUR

Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

Ger Meinema, Opwinding in de slaapkamer
Startprijs 350 EUR

Ger Meinema. 193 9 -. Opwinding in de slaapkamer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 92 x B 68 cm. In goede staat.

Ger Meinema, Abstract landschap
Resultaat: 50 EUR

Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.

Vier antieke Engelse prenten
Startprijs 120 EUR

Vier antieke Engelse prenten in mahoniehouten lijsten met band-intarsia. Circa 1900. Vochtplekken. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke tekeningen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke tekeningen. 18e - 19e Eeuw. (1) No. 6, Een Juffers kopje. (2) Man met luit (3) Man met tabakspijp. Op papier. Afmeting: 10,5 - 20 cm. In goede staat.

Willgredt Stilleven met Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Willgredt, 1926. Stilleven met Chinees porselein en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 79 cm. In goede staat.

Hartmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 100 EUR

Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasievoorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Haltmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 100 EUR

Hartmut Eing, 1992. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x 15 cm. In goede staat.

Henk Munnik, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Henk Munnik. 1912 - 1997. Stilleven met zonnebloem en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Met mooie ornamentenlijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Hartmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 100 EUR

Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Henk ter Horst, Landschap
Startprijs 80 EUR

Henk ter Horst, 1995. 1937 Roswinkel. Landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 19 cm. In goede staat.

Houtman, Winters landschap
Startprijs 80 EUR

Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

R.A. Reemer, Gevecht
Resultaat: 150 EUR

R.A. (Arnold) Reemer, 1967. 1925 - 1981. Gevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.

E. van Loon, Abstracte compositie
Resultaat: 150 EUR

E. van Loon, 1950. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.

2x Belinda Tahapary, Abstract
Startprijs 100 EUR

Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Henk ter Horst, Abstract
Startprijs 80 EUR

Henk ter Horst, 1996. 1937 Roswinkel. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Poldergezicht met stenderkast
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Poldergezicht met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijke staat.

H.C. Kranenburg, Winterlandschap
Startprijs 60 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1997. Hollands winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H.C. MacLean, Landschap met zonnebloemen
Startprijs 60 EUR

H.C. Maclean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.

H. Verbaere, Vissersboot op strand
Startprijs 100 EUR

Herman Verbaere. 1906 - 1993. Visserboot op strand. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Achterhof met figuren
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Achterhof met figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 30 x B 26 cm. In goede staat.

H. Martis?, Kustgezicht met kasteel
Resultaat: 50 EUR

H. Martis? Circa 1880. Kustgezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijke staat.

Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel
Resultaat: 100 EUR

Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Twentse boerderij
Resultaat: 60 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Dorp aan het water
Startprijs 130 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Dorpsgezicht aan het water. Frans landschap bij Chartres. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Landschap met boerderij en beek
Startprijs 150 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Lita van Engelenhoven, Stilleven
Startprijs 80 EUR

Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.

Albert Hahn, De Vlucht
Resultaat: 40 EUR

Albert Hahn, 1917. Politiek tekenaar. 1877 - 1918. Titel: De Vlucht. Houtsnede op papier. Afmeting: H 28 x B 20,5 cm. In goede staat.

Rik Jager, Moderne kubistische voorstelling
Startprijs 200 EUR

Rik Jager. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne kubistische voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.

Rik Jager, Moderne compositie
Startprijs 150 EUR

Rik Jager, 1983. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Lita van Engelenhoven, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Lita van Engelenhoven. 1948. Stilleven met koffiepot. Olieverf op papier. Afmeting: H 72 x B 50 cm. In goede staat.

Jerre Hakse, Landschap Portugal
Startprijs 300 EUR

Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.

Theo v.d. Nahmer, Vrouwelijk figuur
Resultaat: 50 EUR

Theo van der Nahmer, 1979. 1917 - 1989. Vrouwelijk figuur. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 23,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Lot prenten/gravures
Resultaat: 140 EUR

Lot 19e eeuwse prenten/gravures. Divers. Onder andere; vogels, mode, figuren et cetera. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Lot botanische prenten (24 x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van 24 stuks botanische prenten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/sepia
Startprijs 80 EUR

Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...

Luciën de Pluym, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 60 EUR

Luciën de Pluym. 1916 - 1993. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J. Doeser, Poldergezicht met boerenhuizen en windmolen
Startprijs 60 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Poldergezicht met boerenhuizen en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap
Resultaat: 225 EUR

Marjolijn van den Assem, 1998. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

Paul Becker, Abstract
Startprijs 120 EUR

Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.

Paul Becker, Abstract
Startprijs 120 EUR

Paul Becker. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.

Jan Bleys, Pot met violen
Resultaat: 120 EUR

Jan Bleys. 1868 - 1952. Pot met violen. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

R. Hulshof, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.

Tineke Roorda, Waterlelie
Startprijs 60 EUR

Tineke Roorda. Waterlelie. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H. van Tankeren, Pluimvee, kippen en duif
Startprijs 150 EUR

H. van Tankeren. 1900 - 1980. Pluimvee, kippen en duif. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17,5 cm. In goede staat,

Anton Dirckx, Havengezicht met stompe kerk
Startprijs 150 EUR

Anton Dirckx. 1878 - 1927. Havengezicht met stompe kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Riny Bus, Platbodem bij havenmonding
Startprijs 170 EUR

Riny Bus, Groningen. Platbodem bij havenmonding. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

H. ten Bos, Twee reeën
Resultaat: 80 EUR

H. ten Bos. Hengelo. 1921 - 1995. Twee reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Riny Bus, Boten op de Wadden bij eb
Startprijs 200 EUR

Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Hollande School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 15 cm. In goede staat.

M. Hoppe, Platbodem bij monding van haven
Resultaat: 80 EUR

M Hoppe. Hollandse School. Platbodem bij monding van haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 69 cm. In redelijke staat.

G.R./G. Roy, Haan + kip/Twee kittens
Resultaat: 100 EUR

Twee kleine olieverf schilderijen. 20e Eeuw. Monogram G.R., haan + kip, afmeting: H 9 x B 7,5 cm. G. Roy. Twee kittens, afmeting: H 13 x B 18 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.

Keteg, Balinese voorstelling
Startprijs 40 EUR

Keteg. Indonesische School. Balinese voorstelling met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

Vier antieke Hollandse landkaarten
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Hollandse landkaarten. Divers. (1) Land Kanaan Israëls Nicolaas Goetzee 1750, beschadigd. (2) de Middenlandtsche of te Groote Zee Beloofde landt Canaan A. Rusttlen, beschadigd. (3) Veerti...

Onduid. gesig., Italiaans landschap
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.

Lajos Tscheligi, Dorpsgezicht met figuren
Resultaat: 60 EUR

Lajos Tscheligi, 1951. 1913 - 2003. Dorpsgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 41 x B 52 cm. In goede staat.

Theo Kuijpers, Abstract
Resultaat: 120 EUR

Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Monogram J.M., Stilleven
Startprijs 50 EUR

Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.

S. Zanten, Abstracte voorstelling
Startprijs 70 EUR

S. Zanten. Abstracte voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Kees van Bohemen, Figuren voorstelling
Startprijs 80 EUR

Kees van Bohemen, '74. 1928 - 1985. Nr. 8/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 50 cm. In goede staat.

Hans Ittmann, Abstract
Resultaat: 80 EUR

Hans Ittmann. 1914 - 1972. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 56 cm. In goede staat.

Theo Kuipers, Expressionistisch
Startprijs 35 EUR

Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Bosgezicht met zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 28 cm. In goede staat.

A. Verbeek, Landschap met koeien
Resultaat: 40 EUR

A. Verbeek. 1893 - 1970. Hollandse School. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 24 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Windmolen met figuren
Resultaat: 50 EUR

F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Landschap met ruïne
Startprijs 50 EUR

F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram J.G.D., Wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

Monogram J.G.D. Hollands winters dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.