Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Paar zilveren oorhangers
Resultaat: 50 EUR

Twee paar zilveren oorhangers, 925/000, met edelstenen. Oorhaken met daaraan een gefacetteerde bol van amethist en een bolletje met paars/roze steentjes, 5 cm. en zilveren oorhaken met een gefacetteer...

Zilveren keelknopen + armband
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.

Lot Imenso
Resultaat: 30 EUR

Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw

Zilveren choker
Startprijs 100 EUR

Fraaie zilveren choker, 800/000, rond gevlochten model, ø 5,8 mm, voorzien van een haaksluiting. 55 cm. ca 113 gram. In goede staat

Longiness dameshorloge
Resultaat: 80 EUR

Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.

Longines horloge
Resultaat: 150 EUR

Longines horloge met een stalen kast, met een zilverkleurige wijzerplaat, bevestigd aan een zwart leren band met hagedissen print. ø 34 mm. Mechanisch. Werkend, in goede staat.

Gouden horloge met leren band
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met leren band. Horloge met een ronde kast, ø24mm, gemerkt Candino, quarts. Voorzien van zwarte band. Glas is wat bekrast. Brutogewicht ca 15 gram. Verder in goede st...

Lot zakhorloges
Resultaat: 110 EUR

Groot lot zakhorloges, double en staal, deels voorzien van ketting. O.a. Junghans, Mondaine, Zentra, Dugena.

Witgouden Omega horloge met diamant
Resultaat: 1.200 EUR

Vintage witgouden horloge, 750/000, gemerkt Omega, met diamant. Mechanisch. Rond horloge met een lunette bezet met 24 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72 ct. Aan de ronde kast, ø 20 mm, zit ee...

Gouden ring met amethist
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een rechthoekige zetkast voorzien van een amethist. Grootte kop 15x14mm. ø 54. ca 5,3 gram. In goede staat

Gouden ring met smaragd
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd. Ring met een rechte opengewerkte kop bezet met 2 rond gefacetteerde en 3 ovaal gefacetteerde smaragden met waarbij tussen alle smaragden 2 kleine singlecut gesle...

Bloedkoralen collier met gouden slot/hanger
Resultaat: 130 EUR

Collier van bloedkoralen met een geelgouden hanger/slot, 585/000. Collier van bloedkoralen, ø 4 mm, met in het midden als hanger een deel van een oude streeksluiting als hanger, met een geschulpte ran...

Gouden zakhorloge
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met gouden voor- en achterdeksel. Het horloge heeft een wit emaille wijzerplaat met cijfers en goudkleurige wijzers. Op de metalen stofdeksel van het horloge staat een ...

Gouden rijring met diamant
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band uit rechthoekige buis, voorzien van vijf 4 pootchatons bezet met briljant geslepen diamanten, 5x0,09 ct. Breedte ring 3,2 mm. ø 56. ...

Zilveren broche, Hulsblad met bloedkoraal
Resultaat: 80 EUR

Zilveren broche, 833/00, in de vorm van een hulstblad met bloedkoraal. 5 cm. MT.: D.P.M.Gaillard, Schoonhoven, 1907-1936. ca 4,5 gram. In goede staat

Gouden oorhangers
Resultaat: 180 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, oorsteker met daaraan 3 cirkels in grootte verlopend, aan de ene zijde witgoud en aan de andere zijde geelgoud. 16x50mm. totaal ca 3,0 gram. Nieuw

Gouden camee broche met parels
Resultaat: 375 EUR

Geelgouden broche/hanger, 585/000, met camee en parels. Fraaie ovale gesneden camee, geplaatst in een geelgouden rand rijkelijk versierd met floraal decor bezet met kleine zaadpareltjes. 32x43mm. ca 6...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 250 EUR

Collier van dikke bloedkoralen, ø7-7,5mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met een geschulpte rand en versierd met graveerwerk. In het midden van de sluiting zit een ovale b...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 150 EUR

Lot zilveren sieraden met o.a. een choker en bijpassende armband, 3 armbanden, choker met koraal, diverse hangers, broches en oorknoppen. Totaal ca 160 gram. In goede staat

Collier van bloedkoralen
Startprijs 260 EUR

Collier van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen met een mooie rode kleur, ,mm, bevestigd aan een ronde 17,5 mm. sluiting met een geschulpte rand versier...

Gouden broche tulp
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een tulp. ca 2,3 gram. 36x11mm. Als nieuw

18e Eeuws horloge
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws zakhorloge, goldplated, zogenoemde knol met snek. Met een cremewitte emaille wijzerplaat. Gemerkt JN Gartly, Aberdeen, 80. Geplaatst in een goldplated beschermkast versierd met graveerwerk. ...

Gouden oorknoppen diamant saffier, lady Di
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant en saffier. Oorstekers met een ovale witgouden rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier en daaromheen een rand met briljant gesle...

Bloedkoralen collier met gouden streekslot
Resultaat: 400 EUR

Collier van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 5 rijen bloedkoraal, ca 4x5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting met filigrain en knopjes. In het midden beze...