Goud slavenband met zilveren kern, 835/000, 585/000, bolmodel voorzien van scharnier. Breedte 7 mm. 55x61mm. iets speling in het scharnier, verder in goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand versierd met parels, robijn, saffier, smaragd en diamant. Grootte 28x25mm. ca5,7 gram. In goede staat
Doosje met groot lot sieraden met o.a. hanghorloges, een manchetknopen, colliers met parels en kralen, diverse ringen en hangers. Uit wit- en geelmetaal.
Geel- met witgouden broche, 585/000, ovaal opengewerkt model met een bloemversiering. Grootte 22x27mm. ca 4,2 gram. In zeer goede staat.
Fraaie geelgouden broche, 585/000, opengewerkt in de vorm van een bloem met in het midden een cultivé parel. ø5mm. Grootte 32x34mm. ca 3,8 gram. In goede staat
Lot met acht zilveren ringen, 925/000, met zirconia's en gekleurde stenen. Met een omkeerbare ring, 3 rijringen en wat brede ringen. ø 65-66. ca 60 gram. In goede staat
Brede zilveren armband, 925/000, gemerkt Grossé, met 4 rechthoekig gevormde schakels met klapsluiting. Breedte 32 mm. lengte 20 cm. ca 115 gram. In goede staat.
Zilveren broche, 925/000, Art Deco-stijl, rechthoekig model bezet met markesiet en granaat en deels voorzien van een vergulding. 49x11mm. ca 9,4 gram. In goede staat