Groot houtgestoken beeld van zachthout. Gems. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Napoleon figuren. Messing + metaal. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Twee bronzen jockeys te paard op marmeren basement. Met gietstempel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 8 x 29 cm. In goede staat.
Bronzen ezel op zwart marmeren basement. Gemerkt Fratin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren sokkel. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecornet. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke gipsen polychroom beschilderde Heilig beelden. Circa 1900. Enkele chip. Afmeting: H 45 - 54 cm. In redelijk/goede staat.
Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Moderne terracotta sculptuur met geglazuurde armen + monogram. Afmeting: 41 x 37 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Fluit spelende dame op ezel. Getiteld: En Ballade. Door Antoinne Bofill. 1875 - 1939. Afmeting: 39 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen beeld door August Kühne uit Wenen. 1845 - 1895. Anno 1887. Oostenrijkse wandelaar in klederdracht met stok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Meisje met boek. Gesigneerd op bodemplaat (Meiji). Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Set zware bronzen boekensteunen met leeuwen. Gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ossenspan met ploeg. Circa 1900. Afmeting: 12 x 35 x 11 cm. In goede staat.
Hardhouten gestoken beer in Schwarzwalder-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde Franse figuren met bisquit porselein. Compositie metaal. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld door Jules Graux, Parijs. Mandoline speler. Deels verguld. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke bronzen beeldengroep met musicerende putti. Musee de Sevres. Gietstempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 20 x 19 x 13 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met tas. Met monogram + jaartal 1960. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen figuur. Mannelijk naakt. Gesigneerd A. Rodin (naar). Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Naakte vrouw op marmeren basement. Erotica. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Europese gietstempel. J.B. Deposee Paris. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee-delig Chinees figuur van gietijzer. Hoogwaardigheidsbekleder te paard. Brons-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 35 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws zwaar compositie metalen figuur. Jolie Fille de Perth. Met polychromie. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vier figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Maria beelden, putti + bronzen meisje met vogel. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen curvy naakte dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Lot van 25 stuks metalen miniaturen op marmeren sokkels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen quan yin op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen buste van Beethoven. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Bronzen haan op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen figuren. Danseres + boer met kalf. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 37 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen hondenkop. 20e Eeuw. Bruikbaar als presse-papier. Afmeting: 9 x 9 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren op albasten piedestal. Circa 1900. (1) Meisje met libelle (mist vingers). (2) Jongen met salamander (vastgelijmd). Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/go...