Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen pelikaan
Resultaat: 235 EUR

Grote bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Resultaat: 70 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Startprijs 60 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Resultaat: 60 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren, H 27 cm.
Startprijs 750 EUR

Twee antieke bronzen figuren. Middeleeuwse vechters. 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen uil
Resultaat: 140 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antiek Art Deco beeld
Resultaat: 300 EUR

Antiek Art Deco beeld op marmeren basement. Gesigneerd. v.d. Voorde + gietstempel Parijs. Circa 1920. Man met hoepel en hond. Afmeting: 32 x 51 x 11 cm. In goede staat.

Franse Art Deco beeldengroep, 1930
Startprijs 300 EUR

Franse Art Deco beeldengroep met marmeren basement. Met compositie metalen zwanen + dame in badpak. Circa 1930. Afmeting: 24 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Engel op zwaan
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Engel op zwaan. Ongesigneerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1910
Startprijs 350 EUR

Antiek bronzen figuur. Draaibare naakte danseres op marmeren basement. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen Schertz figuur, H 20 cm.
Resultaat: 110 EUR

Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Bronzen kop van roofvogel
Startprijs 120 EUR

Bronzen kop van roofvogel op houten basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Bronzen stier
Resultaat: 120 EUR

Bronzen stier in Art Deco-stijl, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Antiek bronzen wandschotel Ø 35 cm.
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Soldaat
Resultaat: 190 EUR

Bronzen figuur. Gesigneerd Fisher. 21e Eeuw. Duitse soldaat, op zwart marmeren basement. Afmeting: 20 x 16,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Antieke bronzen plaquette, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Schaakspelers. Met monogram. Circa 1920. Afmeting: H 25 x B 25 cm. In goede staat.

Religieus figuur, Monnik met boek, H 46 cm.
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Bronzen wandplaquette
Startprijs 2.500 EUR

Grote gesigneerde bronzen plaquette. Monogram B.D. Paris. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 47 x 6 cm. In goede staat.

Sculptuur van Hollandse vissersvrouw, H 15 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek compositie metalen Hollandse vissersvrouw op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Indonesisch snijstuk, H 42 cm.
Startprijs 80 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Indonesisch snijstuk, H 47 cm.
Startprijs 90 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Twee oude Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.

Twee religieuze houten figuren
Startprijs 80 EUR

Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.

Houten Madonna, H 45 cm.
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten Madonna. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.