Twee oude bronzen figuren. Danseres + boer met kalf. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren op albasten piedestal. Circa 1900. (1) Meisje met libelle (mist vingers). (2) Jongen met salamander (vastgelijmd). Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/go...
Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Boheems kristallen dekseldoos met florale handbeschildering + goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Murano-stijl glazen uil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Negen Duitse porseleinen figuren. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Twee majolica bloempotten. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Mettlach Bonn, Franz Ant Mehlen, haarlijn. (2) Ongemerkt, bakfout. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse terracotta geglazuurde schenkkan met tinnen deksel. Wild decor. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vijf Franse porseleinen kop en schotels. Met bodemmerk. Figuren/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7- Ø 16 cm. In goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zes zeldzame antieke Société Céramique Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Beatrix, met goudrand. Circa 1890. Afmeting: 8,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse keramieken bloempot. Circa 1900. Landschap/figuren/druivenranken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit; Drie Familie Rose kopjes, floraal. Vier diverse deksels, beschadigingen. En één miniatuurvaasje, goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier delen oud Oosters houtsnijwerk. Onder andere Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 27 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Tuin/goud decor. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6-11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met zee/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma bloempot met figuren/goud decor. Circa 1920. Gaatje in bodem. Afmeting: H 21 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Zonder deksel. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. Grootte beugel 10x17cm. Brutogewicht 105 gram. In go...
Lot met vier zilveren klederdrachtknopen, 800/000. Lot met 2 setjes knopen. ø 16-18mm. ca 9,4 gram. Wat afgesleten.
Zilver verguld collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Fijn omega collier met daaraan een sierlijke hanger in kruisvorm bezet met navetgeslepen zirconia's. 54x37mm. lengte 45-52 cm. ca 15,2 gram. ...
Geelgouden ring, 585/000, bezet met een achtkantig geslepen lichtblauwe steen, 11,5x11,5mm. De ring is wat uit model en de steen is wat beschadigd. ca 2,9 gram. In redelijke staat
Zilveren oorhaken, 925/000, met parel en kleurstenen. Oorhaken met daaraan 3 stukjes jasseronketting voorzien van een parel, een roze/lila gefacetteerde steen en een roze gefacetteerdmklein steentje. ...
J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. 1x Opaline + 1x kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 70 cm. In goede staat.
Vergulde barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.
Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met tas. Met monogram + jaartal 1960. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Lot met drie zilveren naaldenkokers, 2 ovale modellen waarvan één voorzien een guillochebewerking, 833/000, wat gedeukt, één gladmodel, 925/000, en een gecontourneerd model met acanthusbladeren en kr...
Zilveren doosje, 800/000, rond model versierd met randen met palmetpatroon en getrembleerde bewerking met stippendecor. Frankrijk. ø38x18mm. ca 24,5 gram. Voorzien van vergulde binnenzijde. In goede s...
Zilveren muntenhouder, 925/000, rondmodel met in de vorm van een hanger. MT.: Horace Woodward & Co Ltd, Birmingham, jl.:l:1910. ø 28mm. In zeer goede staat.
Zilveren breipenschede en priem, 833/000, breipenschede met bandwerk voorzien van diverse patronen, 14 cm. en een priem met schede voorzien van graveerwerk. 8 cm. Totaal ca 25,9 gram. In goede staat
Twee zilveren botermesjes, 833/000, voorzien van een spatel met daaraan een steel met volutvormige elementen. 18 cm. Totaal ca 67 gram. MT.: onduidelijk. In goede staat
Groot lot met zilver plated, met verschillende theelepels en taartvorken, o.a. met apostelen, diverse modellen messen, o.a. fruitmesjes model puntfilet. En diver kindercouvert. Enkele delen zijn alpac...
12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...
Zilveren visitekaarthouder, 800/000, rechthoekig model voorzien van een ribdecor. ca 86 gram. 7,5x8cm. iets gedeukt verder in goede staat.
Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een zegelring, een ring met onyx en een ring met grote zirconia. En een armband met Frans gourmetschakel. Diverse gehaltes. ca 43,9 gram. In goede staat
Zilveren choker met hanger, 835/000, in de vorm van een vis. Spangcollier, ø 1,2mm, met daaraan een hanger van en grote vis gemaakt uit 5 losse elementen, verbonden door middel van ogen. 11 cm. lengte...
Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van libelles versierd met emaille, markesiet en robijn. 20x36mm. ca 4,6 gram. Nieuw.
Zilveren oorhangers, 925/000. Bolle oorstekers met daaraan 6 gesmede gebogen elementen, voorzien van een matte bewerking. lengte 6 cm. totaal ca 8,6 gram. In goede staat
Lot barnsteen/copal met 3 stukken, 2 kettingen met getrommelde stukken en ovale kralen van een armband. totaal ca 280 gram.
Lot met zes hangers en een broche met barnsteen. In diverse vormen met zilveren en double hangerogen. 18-31mm - 25-50mm. Totaal ca 26 gram. Een hangeroog is gelijmd verder in goede staat
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Albert Hahn, 1917. Politiek tekenaar. 1877 - 1918. Titel: De Vlucht. Houtsnede op papier. Afmeting: H 28 x B 20,5 cm. In goede staat.
A. Verbeek. 1893 - 1970. Hollandse School. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 24 cm. In goede staat.
Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.
Jacques van Rijn. Circa 1930. Oprichter Tefaf Maastricht (beeldhouwer). Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen parapluhouder met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Hollandse kopergeslagen spiegelkast met daarin borstels. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 66 x B 37 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek koperwerk. Onder andere; parapluhouder, bloempot, schenkkan. Afmeting: 27 - 54 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen boekensteunen. Paard. Circa 1920. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten wandkapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1920. Afmeting: 100 x 19 x 30 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.
Veertien spiegel displays, ten behoeve van sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde kraantjeskannen. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
Grote messing globe naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met stil achtdaags-uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 22 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Composiet figuur. Dame met kruik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vier delen antiek glaswerk. Circa 1930. Bestaande uit; Twee blauwe bekers, en twee gele geslepen geplooide borden. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken geglazuurde vaas met salamander. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.
Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Victoria Austria Jugendstil vazen. Circa 1900. Met vogel/goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met kameleons. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 x Ø 16 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes schaaltjes, kopje en een kom. Verte floraal decor. Met bodemmerk. Twee schaaltjes chips, rest goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Kantonese schotel met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.
A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits spel. J.W.S. + S Bavaria. Table Croquet. Met Nederlandse beschrijving. Houten speelgoed. Afmeting: 5 x 44 x 20 cm. In goede staat.
Buffetklok. Amsterdamse School. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 24 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Porseleinen pronk/fruitschaal met bronzen voet en hengsel. Engelen decor. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Lot met tien messen met zilver plated heft. Lot met 5 tafelmessen en 5 dessertmessen voorzien van een filetrand. MT.: Zilfa Pleet voorschoten. 21-26cm. 3 Dessertmessen wat gedeukt, verder in goede sta...
Seiko horloge, unisex, met een double kast en goudkleurige wijzerplaat en een bruin lederen band. Quartz. Glas heeft wat grote krassen. ø 33mm. In redelijke staat.
Brede zilveren klemarmband, 800/000, met diverse opgesoldeerde elementen. breedte 31 mm. ca 64 gram. Voorzien van restauratie.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Verklarend woordenboek van wetenschappelijke plantennamen door Dr. C.A. Backer. Botanica. 1936 Noordhoff en Visser & Co. Afmeting: 27,5 x 4 x 21 cm. In goede staat.
Twee klokken + één barometer. 20e Eeuw. (1) Messing scheepsklok met batterij functie. (2) Wandklok, Swiss made, achtdaags. (3) Barometer Sundo. Functies niet getest. Afmeting: 13 - 22 cm. In redelijk/...
19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.