Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil pianokruk met stoffen zitting. Circa 1910. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel. Amsterdamse School. Circa 1930. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen vazen Circa 1930. (1) Copier Leerdam bolvaas, één chip. (2) Onbekend, dikwandige vaas. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse oude (parfum) flacons. Kristal + glas. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse mondgeblazen karaffen met florale etsen. Afmeting: H 21 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen oud glaswerk. (1) Wijn-decanter op smeedijzeren houder. (2) Art Deco dienblad (3) Kristalglazen karaf. Afmeting: 34 - 51 cm. In goede staat.
Lot kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cocktail shaker + zeven kaarskandelaren. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Vier delen antiek waaierkristal. Bestaande uit: Boterstolp, drie schalen in scheepjes-vorm. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee Murano-stijl glazen vogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijf delen 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: twee schenkkannen, en drie kastkommen. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke borden. Divers. Eén handbeschilderd bord met zilveren beugel + landschap decor. Twee keramieken borden uit Frankrijk, Choisy le Roi. Eén Brocanteur bord met bodemmerk, Frankrijk, chip. Eé...
Antieke Makkumer Tichelaar poloychrome fayence schenkkan. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Lot divers aardewerk. Holland. Onder andere Petrus Regout, oud Delft/Ram et cetera. Afmeting: 7 - 38 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twaalf oude Chinese gebedskralen. Gestoken olijfnoten. Twaalf boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 cm. In goede staat.
Tibetaanse sieradenkist met leder bekleed + florale beschildering. Octagonaal. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekseldozen met floraal decor. 19e Eeuw. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine figuur. Meisje met parasol. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.