Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes + schotels. Floraal/haan decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geisha/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Twee oker-gele Chinees porseleinen drakenborden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met noppen en grijs/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
M. Martens. Hollands havengezicht (Dordrecht). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...