Chinees porseleinen rolwagen vaas met krijger/bergen/zee/landschap decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen vazen met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas in republiek-stijl. Landschap/tekst/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen penselenvazen met vogels in landschap/figuren/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Prachtige zilver vergulde reiswekker, 925/000, Art Deco, rechthoekig model met een verticaal lijnenpatroon en voorzien van opgelegde florale bewerking op de hoeken. De wekker heeft een wit emaille wij...
Chinees porseleinen vaas met witte draken in reliëf. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Franse, met parelmoer belijmde Vorderzappler. In kasteel vorm. Uit Parijs. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws zakhorloge, goldplated, zogenoemde knol met snek. Met een cremewitte emaille wijzerplaat. Gemerkt JN Gartly, Aberdeen, 80. Geplaatst in een goldplated beschermkast versierd met graveerwerk. ...
Twee Chinees porseleinen tempelfiguren in schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 30 x D 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Groot werk Guilliaume Corneille, '88. 1922 - 2010. Nr. 88/250. Fantasie voorstelling met duiven en partituur. Litho op papier. Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Groot werk Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 38/250. Fantasie voorstelling met kat en zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 124 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Floraal decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 50 x Ø 35 cm. In redelijke staat.
Kapitale antieke Franse mahoniehouten beeldenkast met zeven deuren, twee lades, snijwerk, volle zuilen en hemel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 255 x 160 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schelpvormige notenhouten pianokruk. Verstelbaar. Afmeting: 63 x 48 x 44 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met floraal decor + signatuur. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zondagskoets met patent naven. Lühr Oldenburger Wagenfabrik. Circa 1900. Dichte koets met achter-instap, compleet met dissel. Lichte spoor van wormbeval. In goede staat/functioneel. Afm...
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Rijring met prinses, baquette en briljant geslepen diamanten. Breedte 6,5 mm. ø 54. ca 5,4 gram. Nieuwprijs ca € 4350,-. In goede staat