Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Flacon met zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Duits porseleinen flacon, buikmodel, met zilveren kraag en dop, 833/000, voorzien van een getrembleerde bewerking. ø4,5x8cm. Voorzien van binnenstop. In goede staat.

2 Zilveren botermesjes
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren botermesjes, 833/000, voorzien van een spatel met daaraan een steel met volutvormige elementen. 18 cm. Totaal ca 67 gram. MT.: onduidelijk. In goede staat

Drie delen zilver
Startprijs 50 EUR

Drie delen zilver; 2 roomlepels en 1 vleesvorkje, 833/000. Een roomlepel met een deels getorste steel en graveerwerk. Op de achterzijde voorzien van gravure: HRJ 15-5-1920, een roomlepel met ovale bak...

4 Zilveren suikerscheppen
Startprijs 80 EUR

Vier zilveren suikerscheppen, 833/000, één lepel met een parelrand, 3 met biedermeier bewerking. o.a. Van Kempen, Voorschoten. ca 39 gram. In goede staat

Antieke lepel, 1816
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren lepel met diepe bak en spiegelmonogram op voorkant steel. Meesterteken W.E.- Londen. j.l.: a = anno 1816. Afmeting: L 22 cm. Gewicht circa 65 gr. In goede staat.

Zilveren breischede met ketting
Resultaat: 120 EUR

Zilveren breischede, 833/000, ,met ketting. Breischede versierd met bandelwerk en getrembleerd graveerwerk. Bevestigd aan een ketting met haak. MT.: Gebr. Veenstra, Leeuwarden, 1841-1871. 19 cm. ca 48...

Lot lepels etc.
Startprijs 70 EUR

Lot met lepels waarvan 4 zilveren lepels, een roomlepel met gecontourneerde bak met geschulpte rand en een opengewerkte gekrulde steel met opgesoldeerde eikel, 13 cm. Voorzien van restauratie, een sui...

Gouden tandenstoker
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden tandenstoker, 585/000, met guilloche bewerking en hangeroog. 8,5cm. Brutogewicht 5,3 gram. In goede staat

Plated theeset
Startprijs 50 EUR

Engelse, drie-delige plated theeset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.

Groot lot plated, divers
Resultaat: 70 EUR

Groot lot plated met o.a. diverse schalen, broodmanden en bonbonschalen, een koffieservies, eierwarmer, diverse roomstellen, strooiers, botervloot, theezeef met lekbak en een kristallen karaf met plat...

Groot lot plated bestek
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met zilver plated, met verschillende theelepels en taartvorken, o.a. met apostelen, diverse modellen messen, o.a. fruitmesjes model puntfilet. En diver kindercouvert. Enkele delen zijn alpac...

Tafelset
Startprijs 120 EUR

Geslepen kristallen tafelset, deels met omgeslagen rand voorzien van amandelslijpsel op floraal gegraveerde zilveren voet, 835/000, op gecontourneerd zwart houten basement. 28x10x16cm.

Schaal met zilver
Resultaat: 180 EUR

Kristallen schaal met zilver, 833/000. Rechthoekig gecontourneerde geslepen schaal, rijkelijk versierd met slijpwerk voorzien van een zilveren greep met filetranden en opgezet zilveren floraal element...

Zilveren potloot & pen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren St. dupont pen, 56JCE49, en vergulde pen, Silvermatch. Beide pennen voorzien van een ribbewerking. 12,5-14cm.

2 Zilveren sigaretdozen
Startprijs 150 EUR

Twee zilveren sigaretdozen, 800/000, één doos rechthoekig model voorzien guilloche bewerking en een gravure van een stadsaanzicht Warszawa, 7,5x10,5cm, en een rechthoekige doos met afgevlakte hoeken. ...

Odeurflacon met gouden dop
Startprijs 170 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000, in cassette. Odeurflacon op ronde voet voorzien van slijpwerk. De flacon is voorzien van een gezaagd gouden element en heeft een gouden kraag en bolle dop. Vo...

Piece de milieu met zilver
Startprijs 200 EUR

Piece de milieu met zilver, 835/000. Kristallen vaas in bloemvorm met omgeslagen rand, geplaatst op een ronde kristallen schaal versierd met ruitslijpsel in de vorm van een bloem. De schaal is geplaat...

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren roomlepels, 833/000, Een roomlepel, Art Deco met een ronde bak en een strakke steel met gezaagd decor, 12 cm. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven, 1919-1943. En een roomlepel met een gecontour...

Schaar met zilveren grepen.
Resultaat: 80 EUR

Schaar met zilver, 833/000. Schaar met zilveren ogen versierd met graveerwerk en voorzien van een schede versierd met graveerwerk. 14 cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Beugeltas met zilverwerk
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.

Flacon met zilveren dop
Startprijs 60 EUR

Odeurflacon met zilver, 833/000. Rechthoekig/ovaal geslepen flacon met grote zilveren kraag met graveerwerk en een dop met graveerwerk. Voorzien van binnenstop. 3,5x2x9cm. klein deukje in dop, verder ...

3 Delen zilver met blauw glas
Startprijs 130 EUR

Drie delen zilver met blauw glas, 833/000. Een rond schaaltje met opengewerkte zilveren houder, voorzien van biedermeierdecor en een voorstelling met figuren in een herberg, geplaatst op 3 klauwpoten,...

Zilveren Chinese schaal
Startprijs 250 EUR

Chinese zilveren schaal, 925/000, rondmodel met gecontourneerde rand, op ronde voet. Versierd met gezaagd floraal decor en Chinese tekens. Op de bodem van de schaal staat een monogramgravure: RR. MT.:...

Zilveren geboorte beker
Resultaat: 250 EUR

Zilveren beker, 833/000, iets uitlopend model met omgeslagen rand. Geplaatst op een ronde voet met 3 randen waarvan de middelste voorzien van een bewerking met lijnen. MT.: Johannes de Kok, Leiden, j...