Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met brons in Sevres-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.

30x Landschap tegels in cirkel
Resultaat: 325 EUR

30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen, H 42 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.

Porseleinen schaal in Sevres-stijl
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Twee Hollandse vazen
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

Doos met tegels (18 st.)
Resultaat: 50 EUR

Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Vijf-delig antiek Delfts kaststel, H 18 - 26 cm.
Startprijs 200 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.

Lot divers zilver
Resultaat: 70 EUR

Lot divers zilver met een marmeladelepel gemaakt met een kwartje en een rijksdaalder, 6 theelepels en een suikerlepel met een getorste steel, 6 borrellepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, ...

Gouden armband
Resultaat: 800 EUR

Strakke geelgouden armband, 750/000, vlak gewikkeld model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 6,4 mm. lengte 19 cm. totaal ca 25,6 gram. In zeer goede staat.

Witgouden broche met saffier
Resultaat: 130 EUR

Witgouden broche, 585/000, met saffier. Ronde opengewerkte broche bezet met 6 vierpoots chatons waarvan 4 bezet met een rond gefacetteerde blauw saffieren en 2 met rond gefacetteerde witte saffieren, ...

Gouden choker diamant en parel
Startprijs 300 EUR

Prachtige antieke gouden choker, 750/000, met diamanten en parels. Collier uit cilindervormige schakeltjes met in het midden een gouden element met zilver, versierd met bloemen en zetkastjes met parel...

Collier van citrien met gouden streekslot
Startprijs 340 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

Barnsteen collier
Resultaat: 200 EUR

Collier van barnsteenkralen verlopend in grootte. Om en om voorzien van metalen bolletjes. Aan het collier zit een zilveren sluiting waarvan het entree defect is. 16-20mm. lengte 60 cm. ca 79,2 gram. ...

Zilveren collier en hanger Hans Hansen
Resultaat: 120 EUR

Bijzondere zilveren collier met hanger, 925/000. Ankercollier met daaraan een grote strakke ronde hanger van Hans Hansen, Denmark. ca 1960. ø5,5cm. lengte 60 cm. Totaal ca 40,2 gram. In goede staat.

Zakhorloge
Startprijs 60 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. De rand en de achterzijde van het horloge zijn voorzien van een bewerking. ø 44mm. mechanisch, werkend. In goe...

Zilveren ring en oorstekers multi colour
Startprijs 80 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 925/000, met multi colour zirconia's. Bandring en bijpassende halfronde creolen beiden pavébezet met zirconia's in multi colour. De zetkast is voorzien van een geoxideerde...

Collier met parel en jade
Startprijs 90 EUR

Collier van zoetwaterparels en gefacetteerde jadekralen bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met ribbewerking. ø 8,5 mm. lengte 43 cm. In goede staat

Gouden armband met granaat
Resultaat: 850 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...

Ring met roosdiamant.
Startprijs 900 EUR

Zilver met geelgouden ring, 835/000-585/000, met oud diamant. Ring met een grote rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø rozet 18 mm. ca 7,8 mm. ø52. In goede staat

Witgouden ring met zirkonia's
Resultaat: 100 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een fijne band en voorzien van een sierlijke ovale kop bezet met diverse zirconia's in diverse kleuren. Grootte kop 14x22mm. ø 53. ...

Hematiet collier
Startprijs 60 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. 585/000. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm. In goede staat