Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...
30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees of Japans porseleinen wandschotels met monstervissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend
Chinees porseleinen lampenvoet op houten sokkel. Figuren in landschap decor. Mogelijk bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse wekker met kindje in wieg. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Wekker/wijzer zit los. Functies niet getest. Afmeting: 35 x 22 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.
Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Blauw-witte Chinees porseleinen vaas met prunus decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok. Prachtig gegraveerd uurwerk, verguld/verzilverd. Gill Banneman Banef. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Afmeting: H 208 cm. In ...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon boeddha, met mat groen glazuur. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen blanc de chine Quan Yin. Met bodemmerken. Vingers beschadigd, bloem en kleed chip. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.
Kleine kolompendule (Josephientje). Notenhout. Circa 1920. Stil uurwerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.