Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese Yixing vaas met draken decor. Gesigneerd. Bodemmerken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Acht diverse Swarovski kristallen figuren. Diverse dieren + doosjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood gevlekt glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse wekker met kindje in wieg. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Wekker/wijzer zit los. Functies niet getest. Afmeting: 35 x 22 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok. Prachtig gegraveerd uurwerk, verguld/verzilverd. Gill Banneman Banef. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Afmeting: H 208 cm. In ...
Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Kleine kolompendule (Josephientje). Notenhout. Circa 1920. Stil uurwerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen siervazen met brons in Sevres-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen bewerkte vaas. Met vogel/foo-honden decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.
30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.