19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse tandheugelklok van messing met emaille cartouches en zwart marmeren sokkel. Eén wijzer mist. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: H 27 cm.
Lot van zes treinlocs HO spoor. 1x Liliput L 131999 stoomloc NS 3505. 1x Liliput L105222 stoomloc BR 52 Reko ketel. 1x Liliput L 112461 diesel loc. 1x Rivorossi HR2251 NS loc 1312 (doos). 1x Holland R...
Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.
Citizen vintage horloge, automaat, met een rechthoekig gecontourneerde kast uit staal, met dag en datum aanduiding op de plaat Voorzien van lederen band. 4-5209040TA. breedte kast 36 mm. Werkend.
Antieke Chinese houtgesneden vergulde tempelhond met roodlak. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws zilveren horloge, 925/000, in originele zilveren beschermkast. Voorzien van een chatelaine met sleutel en signetten. Het horloge is voorzien van een snek en voorzien van gravure Rob Read Lon...
Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Berber armband van een zilverhoudende legering met diverse schakels en bloedkoralen. Breedte 31 mm. 19,5cm. ca 117 gram. Met schroefsluiting. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie schalen + vijf borden. Floraal/goud/landschap. Bodemmerken. 19e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari. Eén kop + schotel, goed. Rest haarlijn en/of chips. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.